Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz bartatamas #71 üzenetére

    már több lépéssel közelebb vagyok, úgy érzem, de még mindig nem áll össze, hogy amit leírok vagy kigondolok ilyen zárójeles (emberi programnyelv :) ) formában, azt hogy ültetem át a lenyíló mezőkbe.. pl. mi az az "alapértelmezett" ?
    elkélne egy részletes dokumentáció, az biztos, mert gondolom neked logikus a felépítése, és ha megértem, akkor én is tudni fogom, de így egy óra szenvedés alatt sem tudtam az isNear változóval szűrni, pedig szűrő nélkül működött a parancs, és szerintem az értékadás is, valamit a feltételnél szúrok el..

    egyébként amikor olvastam a progiról, meg beleírtad a "pause" funkciót külön-külön a parancsokba, akkor én is gondoltam, hogy szívesen megosztanám az észrevételeimet, de gondolom ilyen emberből akad túl sok is, meg aztán nagyon azóta energiám sem volt hozzá.

    ilyenekre gondolok, hogy pl. a Műveleteknél létrehozok egy Üzenet Megjelenítése akciót, és számomra az lenne beszédesebb, ha Üzenet Típusa (lehet hogy van jobb is) szerepelne, mert csak az alatta lévő Érték mezőből derül ki, hogy nem felülre kell írni annak a tartalmát, hanem ide..

    meg a műveleteknél nem feltétlenül magától értetődő, hogy fentről le, vagy leeerőől feeeel :) a végrehajtási sorrend, igaz, az ilyesmit elég a doksiban is leírni (persze legjobb, ha valamiből látja az ember, de én fórumot is úgy szeretek olvasni, hogy felül van a legfrissebb, tehát nem voltam biztos benne, hogy a felső hajtódik végre először)

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák