Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArchElf

    addikt

    válasz David75 #48 üzenetére

    Nekem van otthon koktélos könyvem is, de pont azt hiányolom az offline cuccokból, hogy abban segítsen, hogy otthon levő cuccokból mit tudok csinálni (illetve boltban mit kell minimálisan vegyek, ha valami más szeretnék)...

    AE

    Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

  • opr

    veterán

    válasz David75 #48 üzenetére

    1. Így már értehtő :)

    2. Hát, anno mi ölni tudtunk volna egy ilyenért, mert nyáron kb. minden második héten megjátszottunk egy olyat, hogy random vonatra fel, random állomáson le, random helyen letáborozni ahol nem zavarunk senkit, aztán iszákolás, zene, sátor, ökörködés. Nem tudom, hogy manapság hányan csinálnak ilyeneket, de nekünk ezeken cefetmód jól jött volna.
    Másik példa: pl.: házibuli, vagy csak baráti társaság összeül, vagy gyakorlatilag bármi. Sokkal kényelmesebb előkapni a telefont, kivágni az asztalra, és lenézni az instrukciót, mint rohangálni a gép meg a piák között oda-vissza (nekem pl. szabály, hogy ha népek átjönnek, akkor akinél van pia, az ~2m-nél nem mehet közelebb a géphez :U)

    Szóval én úgy gondolom, hogy van olyan ember, akinek egyáltalán nem kell, van olyan, akinek néha, és van olyan, mint én, akinek kb. majdnem minden iszákolásnál jól jött volna még a kolis időkben. Ezeknek a csoportoknak az eloszlását meg inkább meg se próbálom megtippelni, nem lenne releváns :)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák