Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyb001

    senior tag

    válasz nightsong #214 üzenetére

    Egyenlőre semmi ilyen nincs :(

    A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

  • mekkGyver

    aktív tag

    válasz nightsong #214 üzenetére

    Nem tudom mit értesz smart alarmon, de én kipróbáltam, és a beállított ébresztés működik kikapcsolt telóval is. És többet is be lehet állítani a hét napjaihoz rendelve.
    Amúgy nekem is hasonlók a tapasztalataim, mint másoknak.
    - A kijelző gyakran bekapcsol, amikor nem szeretném (például amikor a pici mellett fekszek, hogy elaludjon, akkor hirtelen bevilágítja a szobát), amikor meg megnézném az időt akkor meg integetek, mint a hülye, hogy bekapcsoljon. Már megszoktam, hogy megnyomom a gombot automatikusan, de akkor meg gyakran kikapcsolom, mert akkor meg érzékelte a mozdulatot.
    - Nekem az SMS ragad be néha, és csak a telefon újraindítás törli ki, néha meg nem is jelzi. Minden mást rendesen jelez.
    - Az eddigi bluetooth óráimhoz képest ez messze a legstabilabb, még eddig minden hívást jelzett, és sose zaklatott feleslegesen, hogy megszakadt a kapcsolat. Sőt! Úgy van megírva a programja (eddig úgy tapasztaltam), hogy ha repülőgépes mód miatt nincs kapcsolatban, akkor nem jelez addig, amíg el nem indulok valamerre.

    Jó lenne azért pár módosítás a szoftverén, kicsit lehetne testre szabhatóbb pár dolog. Nem hallott valaki közelgő frissítésről? Vagy ezek is majd csak az új verzióra fejlesztenek?!

    Idegeskedni nem más, mint mások hülyesége miatt magunkon bosszút állni.

Új hozzászólás Aktív témák