Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonolada1

    senior tag

    Ma végre bementem egy Telenor boltba és normálisan ki lehetett próbálni,minden funkció rendesen működött rajta.A Home gomb pl tényleg a kezdőképernyőhöz vitt végre:)
    Mivel hasonló áron tudnám megvenni,összevetettem az LG Optimus 4X HD-val és meglepő módon az Alcatelnek szebb a kijelzője.Az LG fakóbb színekkel jelenít, az Alcatel sokkal szem odavonzósabb.Kézbe fogva a két telefont az Alcatelt jobb fogni a vékonysága végett.Az LG az istennek sem akart jól kézre állni.Meglepő módon az LG menüjében vájkálva voltak időnként röccenések a vasban,ami annak tudatában milyen hardver is dolgozik benne,meg hogy minden futó alkalmazást kilőttem ,meg lehetősen furcsa.Ebben az Alcatel nem maradt le egy szemernyit sem.Egyetlen egyszer jött ki az LG előnye.Böngészéskor.Az oldalt ugyan lassan töltötte be,abban nem volt előnye az Idol Ultrával szemben,viszont ha már bejött az oldal,gyorsan lehetett benne mozogni,gyorsan lehetett nagyítani,görgetni.Az Alcatel látszik,hogy ezen a téren nem nagyon tud mit kezdeni a nagyméretű és nagy felbontású kijelzővel,mert meg meg akad az oldal görgetésekor.Vagyis ismét vannak pro és kontrák,de a mérleg a kijelző és a kinézet végett egy kicsit mégis csak az Alcatel fele húz:)

Új hozzászólás Aktív témák