Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kínába

    csendes tag

    válasz nonolada1 #17313 üzenetére

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.
    Végtelenül egyszerű lény vagyok, és abból is a maradibb. Vettem az elhunyt és meggyászolt Nokia c3-00-ás telefonom után egy vántáccsot, mert a matolcsy adót viberrel akartam megoldani. Az meg ugye csak androiddal megy.
    Még alig van csórikám 2 hónapos, máris szervizben van.
    A felvett problémák:
    -a készülék gyakran nem érez hálózatoz, lefagy, kikapcsol, időnként hang nélkül újraindul.
    -az akkumulátor normál használat mellett 5-8 órát bír.
    -a kijelző a silány műanyag miatt még tokban is karcolódik.
    -bal alsó led gyakran nem világít.

    Drága telemax visszaküldte a telót, miszerint az akksi jó, a telefon ki és bekapcsol, tehát a töltés jó.
    Oszt kb ennyi. Írt még mellé egy regényt, kiszedve a használati útmutatóból, miszerint a háttérben futó alkalmazások lassítják be, azokat kapcsoljam ki. De hogy mitől fagy ki azt nem is nézték. /WTF???/
    Nem vettem át a készüléket, és a következő üzenettel küldtem vissza.
    :Ügyfél kéri, hogy töröljenek minden programot/ facebook, youtube, office stb../ kivéve az operációs rendszert. Minden olyan alkalmazás legyen törölve, ami lassítja a telefont, mert ügyfél ezt garanciavesztés miatt nem teheti meg.

    Tele van a púpom ezzel a fészbúkozással, meg mobilon netezéssel.
    Flottacsomagom van, semmilyen net ,de még 3G-m sincsen, csak fix havi 2500 forintom, amivel telefonálni és sms-t küldeni lehet.
    A barátaimmal fizikálisan tartom a kapcsolatot, nem közösségi oldalakon.
    30 éves vagyok, még legyőzöm a távolságokat.
    Hiába próbáltam kikapcsolni a háttéralkalmazásokat, az első frissítésnél fellépve a wifire azonnal bekapcsolja őket újra.
    HA ezeket nem törlik ki, megint nem veszem át!!!

    Életem legnagyobb üzlete lenne, ha embereket vehetnék annyiért, amennyit érnek - és eladhatnám annyiért, amennyire tartják magukat...

Új hozzászólás Aktív témák