Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ak76

    senior tag

    Csak jönnek, csak jönnek ezek az "egyentepsi" érintőkijelzős okostelefonok, én meg nosztalgiával gondolok a régi hagyományos telefonokra, kb olyan ez, mint amikor anno a Samsung elkezdte fosni magából a "csúszkafonokat", a tizediknél hümmögtem, a századiknál ásítoztam, el tudom képzelni milyen baromi unalmas lehet cikket írni szinte TÖK EGYFORMA készülékekről..
    Oké persze, bada, meg android, meg a többi, stb...
    Még "jó" hogy ennek itt szar a kamerája, és horror az ára, ja, és Acernak hívják, bár ezzel az erővel lehetne mondjuk Nokia, Samsung, Motorola, HTC, vagy BÁRMI más..
    "Kissé" fantáziátlannak tartom a mai készülékeket, van egy-két jó ötlet, próbálkozás, pld X10 mini pro, de nagy általánosságban engem bizony untatnak ezek a készülékek..
    Igazából a KARAKTERT hiányolom, az EGYEDISÉGET, azt, ami miatt megmarad bennem egy teszt után is, ilyen volt egykor a Nokia 7110, 8810, 8850, az Ericson T-28, vagy a Motorola V70, V3, a Star Tac, az Aura, esetleg az emlitett X10 mini pro..
    Persze klasszak ezek az újak, szoftveresen, hardveresen, mindent tudnak, tényleg mindent, de most őszintén, MI az ami miatt leküzdhetetlen birtoklási vágyat kéne éreznem egy ilyen jellegtelen tepsi iránt???

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák