Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #99094528

    törölt tag

    válasz sb #42 üzenetére

    bocsáss meg, nem vitát generálni akartam, pusztán arra kívántam reagálni hogy sokan azt hiszik nincs választásuk ha valamire feltétlenül szükségük lenne, pedig csak szét kell nézni/ nem a sajátomat ajnározom, hidd el, tudom mindegyik notival kötsz valamilyen kompromisszumot , az enyém sem tökéletes, messze nem...
    függetlenül az enyém-től, most komolyan kismillió olyan terület van ahol az emberek laptopot használnak, és ahová kell a hardver,
    programozás ,videóvágás, mindenféle fejlesztés, a CAD amire nekem kell egyebek mellett pedig el sem hinnéd mekkora csoport egy olyan nagy ipari államban mint ahol lakom...
    alapvetően a cikkben szerepló gépet nem értem, mert hogy ez tényleg csak office-ra lenne jó de arra meg kell a billentyűzet ,ami ebben kvázi nincs... és az ebből adódó értetlenségem próbáltam kifejezni, hogy akkor mégis mire jó?

    ami meg a véleményedet illeti, egy hátizsákban sima ügy , és nem értem desktop-nak miért lenne gyenge, azt rakok bele amit akarok... nem sokkal vastagabb egy dell precision-nál pl, amiből a vonatozó embereknél 12 egy tucat itt kinn.

    Mégegyszer elnézést nem állt szándékomban bárkinek is a véleményét kritizálni vagy hasonló, csak eléggé unalmas harminchatodik alkalommal is elolvasni ugyanazokat a kommenteket az ilyen cikkeknél.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák