Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Quqesz

    nagyúr

    válasz strogov #15 üzenetére

    Nem tudom, de sztem már 150e is sok egy telefonért. Ha ellopják felrobban az ember mint a note7 aksija....

    Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

  • Rusi

    senior tag

    válasz strogov #15 üzenetére

    Nos, nyugodtan visszanézhetek az elmúlt 6 év bármelyik Akciófigyelőjét, mindenhol szerepel a "két éves XY előfizetéssel/csomaggal...", ami számomra elég egyértelmű, hogy két éves hűséget jelent. A Vodafone csomagjaival kapcsolatban már nem egyszer leírtam a véleményem, a betűjelzés pontosan azért szerepel ott, hogy nem szimpla, alapáras Go/Go+/Red csomagról van szó, hanem a betűjelzés szerinti emelt havidíjú csomagról. Miután a Vodafone átlag félévente ezeket a kategóriákat variálja, illetve a kategóriákhoz tartozó kiegészítő havidíjnak hívott összeget is változtatja, nem tanulom meg kívülről ezeket (ugyanígy a Telekom havidíjait se tudom fejből, pedig ott sokkal kevesebb verzió van). A linkelés amúgy szintén ott van minden Akciófigyelős cikknél, a végén ott az adott szolgáltató honlapjára mutató link. Az, hogy a készülékenként 5-8-10-féle árakhoz még havidíjakat, meg egyebeket számoljak, illetve a szolgáltató webshopjára mutató közvetlen linkeket tegyek be (aminek semmi értelme, mert , arra semmilyen módon nincs időm és kapacitásom, egy nagyobb mértékű árlista változást még jelen formában is kb. 1 óra összeállítani, amit a szabadidőmben csinálok.

    Mobilaréna (2010-2017)

  • Aldo Reyne

    csendes újonc

    válasz strogov #15 üzenetére

    Ha valaki ezzel nincs tisztában, az sokkal inkább user error, mintsem a cikk hiányossága.

    Az akciófigyelő nem erre való, ez nem feltétlenül reklám. Nem kell teljes tájékoztatás, hiszen nem az a cél, hogy adott szolgáltatónál vegyél telefont, hanem épp az, hogy legyen viszonyítási alapod.

    Ha konkrét készülékre vágysz, akkor meg tudod nézni, hogy melyik szolgáltatónál olcsóbb esetleg. Van, hogy nagy különbségek vannak. Nézd meg pl. az S7-et.

    És mivel az árváltozásokat is leköveti a blog, így látod ha valahol mondjuk készletkisöprés van, de nem reklámozzák. Nem, nyilván nem az új készülékeknél, de ha nincs rögzítve a kezdőár, akkor ez nem látszik.

    Attól, hogy újságíró valaki, még nem kell mindent a szádba rágnia...

Új hozzászólás Aktív témák