Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16514048

    törölt tag

    válasz laci_csk #140 üzenetére

    Én nagyon szeretem a Sony-t, az utóbbi 10 évben csak ilyen telefonjaim voltak 1 év LG-s kitérőt leszámítva, személy szerint jó tapasztalataim vannak a gyártóval. Viszont mostanában szeretnék új telót venni, és jelenleg nincs olyan Sony modell, amiben ne találtam volna néhány erősen kifogásolható dolgot főleg a kitűzött 100k alatti áron. Most egyedül a Z5 az, amibe nem nagyon tudok belekötni, vennék is egyet, ha nem éreznék pénzkidobásnak már 150 ezer forintot is egy telefonért, ez meg ugye még ettől is jóval drágább.

    Egyébként nekem bejön a design is, de megértem azokat is akik unják már, talán tényleg nem ártana egy kis vérfrissítés.

    Én mindig is védtem a Sony-t, de az utóbbi egy évben egyre inkább kezdek elpártolni tőlük, remélem összekapják magukat, mert 2-3 év múlva szeretnék majd visszatérni a márkához, de most mindenképp váltani fogok. Olyan kicsit ez, mint az autóknál az Alfa Romeo; aki szerelembe esett, az elnézi, vagy észre sem veszi a hibáit, imádja használni, de én jó szívvel nem ajánlanám azoknak, akik racionális választást keresnek.

Új hozzászólás Aktív témák