Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz DithenS #79 üzenetére

    "meg is érdemli" what? Ember maga normalis?. Miert ne hasznalnam max fenyeron ha nekem ugy tetszik es a rendszer engedi? Miert ne hasznalnam ha mas technologiaknal ez nem gaz? Komolyan felnott ember ilyet leir hogy az meg is erdemli?!? Hova sulyed meg a szinvonal? Min 30 nap bant erdemelne egy ilyen beszolas mar csak a butasag-faktorabol kiindulva is a rosszindulatrol nem is beszelve. Hihetetlen. Remelem boldog vagy, kiadtad magadból... Nem lesz semmi maradando nyoma... Akinek elromlik a kocsija, mert evi 200ezret rak bele az is megerdemli? Ha egesz nap tvzek mert mozgasserult vagyok es 3honap nonstop utan meghal a tv azt is megerdemlem? Minek neztem ennyit? Mert ha levetitem az (altalad velt) normara akkor akár 2 evig is uzemelhetett volna?
    Ha rendeltetésszerű hasznalat soran vmi elromlik akkor azt garanciaban javitani vagy cserelni kell nem azt mondani h hulyeparaszt megerdemled... Meg jo hogy ennel ertelemesebbek ulnek a szervizekben. Tobbnyire.
    Többiektől bocs a kifakadasert de a legalja mindig kiboritja nalam a bilit... Megerdemled vazze... Nonsense.

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák