Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _drk

    őstag

    válasz GypsFulvus2 #5 üzenetére

    Nem is az, hogy bugos, de grafikán kívül nem fejlődött semmit.
    Ugyan az a mozgás, fegyver használat, meg tényleg minden egyes játék mintha ugyan az lenne csak más skin-nel.
    Gothic 3 kimaradt, meg a kalózos Risenek se érdekeltek csak az 1-et vittem végig.

    Az Elex-et elkezdtem, aztán semmi nem vitt előrébb. Még a sztori se mondott semmit merre menjek.
    Emlékszem a G 1-2 is mennyire szenvedős volt az elején. Ügye mind2-ben meg kellett csinálni az összes frakció küldetést. Aztán végigjátszással sikerült is rájönnöm mi mindent hagytam ki mikor másodjára ültem neki.
    Pl: vannak tagok akik átvisznek egyik campből a másikba, de ezt sehol nem mondják el, sőt még a ha találkozol a taggal se biztos, hogy eljut odáig a párbeszéd. Ilyen játékot ma már nem lehet csinálni, hogy fogalmad nincs mihez kezdj egy hatalmas világban, ahol ha egy kicsit eltérsz a megadott útról egyből megöl valami.

  • batman91

    őstag

    válasz GypsFulvus2 #8 üzenetére

    Pontosan ez volt az amiért nekem is tetszik, nem nyomta a képedbe mit kell csinálni. Magadnak kellett rájönni mindenre. Ezek a játékok ma már nem állnák meg a helyüket sajnos, pedig mennyire jók is voltak. Emlékszem még a Gothic 2-ben a legelején kb. minden halálos volt rám nézve, aztán ahogyan táposabb lettem az orkokat is könnyedén elintéztem. Ez adta az embernek a sikerélményt, amikor megtalált, megoldott valamit vagy győztesen került ki egy nagyobb harcból.

    "A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

Új hozzászólás Aktív témák