Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz Yutani #908 üzenetére

    0.0363 USD/Day for 1 MHash/s
    [link]
    Ez ilyen $3-3.5 egy 3080-ra.
    Amcsiban vmi 30c egy kWh. Egy nap alatt 4-6kWh -t ehet. Tehát ez még mindig napi $1.5-2.
    Ha olcsóbb az áram, mert mondjuk saját a szénerőmű, akkor lufit jobb is. Ezért még nem feltétlenül kell túladni a már meglevő hardveren, még leállítani se.

    A 3050-re mondta Steve, hogy $500-os ár esetén 2 éves megtérülés. Ez még nem az a szint szerintem, ami miatt elkezdenék visszamondani a megrendeléseket. Átveszik, üzembe helyezik.
    Talán új szállítmányt kevesebben rendelnek.

    Szerintem a mining rigek nem azért vannak piacra dobva, mert mindenképp szabadulni akar tőle, mielőtt rárohad,hanem hogy ha sikerül rajta túladni egy vállalkozó kedvű befektetőnek, akkor még úgy is busásan keres rajta. (Tudod, hasonlóan ahhoz, amikor a részvény vagy kötvény osztalék vagy kamatfizetés felé többet ér a névértéknél, mert bele van számolva, hogy mindjárt fizet)

    Azt nem tudom, hogy a tranzakciós díjra van-e ráhatása a bányásznak? Ő mondja meg, hogy mennyi a minimum, amiért hajlandóak hajtani a gépet, vagy a tranzakciót végrehajtó licitál és a legmagasabb díjat fizető élvez elsőséget. Utóbbi tűnik reálisnak, amely esetben ha a hálózat használatban marad, akkor egész alacsony ETH árak mellett is még megérheti a bányászat.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák