Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nonsen5e

    addikt

    válasz #24536576 #8 üzenetére

    Eddig is számtalan gyártó tudott vízállóságot varázsolni a készülékeibe a jack mellett is, illetve a jacket elhagyó telefonok körében sem nőtt meg ugrásszerűen a vízállósággal bíró modellek száma.

    Nem vagyok audiofil, sőt... Az viszont tagadhatatlan, hogy főleg az olcsó kategóriában ha azonos áron nézel egy BT és egy nem-BT fülest, az utóbbinak hallhatóan jobb lesz a hangja.

    Füles kábel törést potom pénzért megúszom ha mmcx vagy egyéb moduláris kábeles modellt nézek, és fizettem érte 2k forintot max ha elszakítom, míg akksit nem tudok csak úgy cserélni, szóval vehetek egy teljesen új fülest.

    Az már off, mert egyéni preferencia, de ilyen nyakörv kinézetű fülhallgatót max kutyára adnék. Aminek meg nincs ilyenje, az másfél napot alig bír ki.

    [ Szerkesztve ]

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

  • válasz #24536576 #8 üzenetére

    Már bocs, de amiket felsoroltál az mind user error. Nehogy már a víz legyen a hülye, mert a kacsa nem tud úszni. :U Egyébként Jackkel a fedélzeten még mindig használhatod a Blutetoothos headsetedet...

    Én mai napig a kb. 8 éve vásárolt Samsung YP-K3 MP4 lejátszómhoz kapott Samsungos fülhallgatót használom hozzá és mai napig működik, pedig begyűrve hordom a nadrágzsebemben sokszor pénztárca vagy telefon alatt.

    (#2) Pete55555
    Figyeljétek meg, hogy az Apple éveken belül is ezt meglépi és a fanok pedig ezt is lenyelik majd elhitetve velük, hogy haladni kell a korral és már nincs szükség a portra sem. Aztán majd átgyűrűzik Androidra is, ahogy a jack elhagyása meg a notch. Utána vehetsz hozzá majd drágán töltőpadot, mert akármilyen 3rd party sztenderd töltővel már nem fogod tudni tölteni.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák