Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Scholes9 #70 üzenetére

    Lassan fél éves az s7e-m és egyetlen rendellenes leállásfélém nem volt, egyedül egy sms-küldő app lép ki random, miután elküldte az sms-t, ennyi. Tény, az 5éves sgs2-m már kezdett köhögni, le kellett cserélnem.

    "1 gonddal kevesebb, így is van bőven mindenkinek és legalább hatékonyabban tudok a napi teendőimre koncentrálni" - az sgs2-t első évében hobbiból romolgattam-csiszolgattam, a további 4évben "csak" simán használtam, store-ban se jártam 3-4 alkalomnál többször. Az s7e-n is az alap ROM van, amivel érkezett, kicsomagolás után végigmentem a beállításokon és most használom, ha kell.

    Nejem, moto G2-n max 1-2 appot telepíteni tud, 2éve panaszmentesen használja a telót, pedig ő aztán tényleg hárklis, ha vmi nem működik és kütyülni kell. Egyszer volt problémája, hogy betelt a családi videókkal a teló memóriája - hopp, belecsusszantottunk egy 64GB-os microSD-t (khmm...) és használta tovább boldogan.

    Ennyi elég volt az "atomstabil iOS" vs "dzsunka összeomló ramzabáló droid" vitában:F?

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák