Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gicz

    addikt

    Srácok, szeretem az ilyen cikkekt, érdekesek a kommentek alatta.

    2009 óta használok iphoneokat, 3G -vel kezdtem, és csak 5S-em nem volt a sorból.
    Amikor megláttam, hogy lesz 5,5 col, azonnal az a kép jutott eszembe, ami alatt az a felirat szerepel h "shut up and take my money!"

    A hazai megjelenés óta használok 6 plus-t, és a legjobb döntés volt. Egész más ezen netezni, 3,5-4 colon nekem kínszenvedés volt, meg irogatni is. 90%-ban böngészek a telefonon, fórumokat olvasok, és irogatok, a maradék 10% pedig fotó, videó twitter és telefonálás. valaki írta, hogy ezt tudja ez közepes lumia is. Lehet, de nem a számomra megszokott módon. Mellette egy 15" RMBP-t haszálok, és imádom ahogy összedolgoznak.
    Szeretem, hogy 3000-es akku van benne, és ez tényleg mindig kibir egy teljes napot.

    Tegyük hozzá, hogy sebességre optimalizálva használom a telefont, szóval spotlight kereső teljesen offolva, proaktív Siri szarság offolva,a nem szükséges location services, background app update kikapcsolva, és átlátszóság csökkentése bekapcsolva (érezhetően simább így a rendszer)

    Gondolkodom egy 6S pluson, de csak a 2GB ram, és a proci sebesség miatt (force touch nem érdekel, kamera nem érdekel) A 2GB ram szerintem szükséges, illetve az új proci low power módban olyan gyors mint most a 6-é, ami nekem elég, cserébe low power módban marad az én használatommal 40% este 10-re az akkuban.

    A ram mérete a droidosoknak sokszor fura, pedig sok teszt leírja, ott van pl a galaxy note 5, van 4GB ram, boot után szabad RAM mérete 1,5 GB. Boot után a 6 plus 370-400MB szabad RAM-mal rendelkezik, szóval a 6S-ben ez 1,3-1,4GB. Szóval a felhasználható RAM a 6S-en kb annyi, mint a 4 GB-s csúcs droidban. Az 1GB az tényleg kevés, ezt nagyon érzem én is, aki mást mond az hazudik :)

    PS: Ha almáék azt mondanék, hogy mostantól csak 4, és 4,7-es modell lesz, akkor a követkeő telefonom egy LG G5, vagy Note 6 lenne.

    PS 2: csakhogy embertípust is társítsunk a leírt használathoz: 26 éves vagyok, villamosmérnök, az egyik hazai mobilszolgáltatónak tervezek hálózatot (GSM, 3G, LTE), picit kocka vagyok, szetek COD-ozni (csakis PC semi konzol) és a hobbim az aláírásomban levő linken látható :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák