Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    válasz Decske #5 üzenetére

    Én is az ellendrukker tábort népesítem (egyelőre, bár a Motorola RAZR nekem is tetszene ha jobb hardware került volna bele), de azért mert egyelőre a mobiltörténelem azt suggalja, hogy különböző trendek nem igazán élnek meg egymás mellett, előbb utóbb eldől egy irányvonal és mindenki arra tart.

    Az okostelefonok hajnalán senki sem gondolta volna, hogy kb. 100%-ban kiszorítják a hagyományos telefonokat, de időseket és nagyon összeesküvés mániásokat kivéve kit látsz manapság "feature phonnal". Mi tovább, milyen minőségi feature phone-t tudsz megnevezni mostanában? A nagy gyártók kb. elhagyták a szegmenst, a sok kínai gagyi meg hát...még az új Nokia feature phone-ok is mind borzalmasra sikerednek.

    Voltak eddig is "alternative okostelefon" próbálkozások, pl. a QWERTY-vel kombinált verziók legyen az akár a BlackBerry akár a régi Motorola Milestone vagy HTC Pro termékcsalád. Akkor is mindenki mondta, hogy ezek nem fognak teljesen kikopni, mindig less piac. Milyen qwerty-vel szerelt Androidos telefont tudsz megnevezni amit 2019-ban adtak ki?

    Én elégedett vagyok a mostani telefonok méretével, nők nevében nem nyilatkozhatom, de egy kellőképp vékony telefont meg 6-6.5" méretben is simán lehet zsebben hordani, pedig én slim fit farmer párti vagyok. Így a hajlítható komponens számomra (egyelőre) csak egy egy design feature ami rengeteg kompromisszummal jár: sérülékeny kijelző, látható hajlítás középen. nagyobb meghibásodási arány (több minden sérülhet/romolhat el), design és méretbeli megkötések...

Új hozzászólás Aktív témák