Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pali1228

    csendes tag

    válasz Szena67 #51 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, akkor én is felmerem tenni :D majd keresek egy helyet ahol van gyors wifi, mivel mobilnetről kicsit húzós lenne, aztán leírom én is ha tapasztaltam valami változást / visszalépést.

    Nekem öcsém azt mondta, hogy a mai napig használna One X-et, ha találna értelmes darabot. De igaza is van, a mai napig tökéletesen használható szerintem. Roppant gyors volt akkor is, most is tele van jobbnál jobb rendszerekkel az internet, biztos ki lehet belőle hozni a maximot. A One M8-amat amúgy barátnőmnek adtam kölcsön, hogy leváltsa a bugokkal küszködő Lumia 532-esét, és az M8 5 évesen is tökéletesen, problémamentesen működik, és tényleg gyönyörű, nagyon tetszik neki.

    Viszont azt nem tudtam, hogy anno a HP hw6515 is HTC volt. Ma is tanultam valamit :) A T-mobilos-ról igen, mivel az volt az első Androidos telefon, ugye egy HTC. Nekem Samsung-om sosem volt telefonban, csak tabletben, kettő is, de azokat szerettem, csak hát mivel Super Amoled-es volt a Tab S 8.4-em és összetört, így lemondtam róla, hogy megjavítsam drágábban, mint amennyit ér használtan :( Most is ott fekszik a szekrényemben, ki tudja mi lesz vele, lehet itt is bomlik le, mert nem kell senkinek ;]

    Nézz a szemedbe!

Új hozzászólás Aktív témák