Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hülyegyerek

    addikt

    válasz kokyt #24 üzenetére

    Pontosan azért, mert nem testreszabható.Hogy mi nem unalmas ? Pl.: S40, S60, Android,Bada, TW,és kb. az összes többi oprendszer....

    hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

  • LordTech

    tag

    válasz kokyt #24 üzenetére

    Nekem nem unalmas, mert élvezem, hogy mindig mozgásban van, mindig történik valami és akármit egyszerűen és gyorsan elérek! :) Hanem sokan mondtak nekem véleményt a rendszerről és valljuk be, nem mindenkinek jön be, sőt igen kevésnek! Azt kifogásolták legtöbben, hogy az egyhangú fekete és fehér háttér nagyon unalmas és hamar megunható! Sokaknak nem tetszett a menü összeállitása, miszerint egymás alá van minden felsorolva, ami szerintem igenis kényelmes és komoly előrelépés az iOS nem utánzásában, de a közvélemény, hogy ez is unalmas és nehezen kezelhető, ugyanis sok program esetén sokat kell keresni és betű szerinti kereső sincs! És valljuk be, hogy akinek nem jönnek be a csempék, azok nem fognak 100 ezreket költeni egy ilyen telefonra! Szerintük nem lehet feldobni se egy képpel, se egy jópofa szinnel, hanem egyhangú! Tehát ezt mondták sokan nekem, mikor feltettem a kérdést, hogy mi a véleményed a WP7-ről! Tehát ezekért ne engem oltsatok, mert nem az én véleményem! De messze nem hiszem én sem, hogy olyan sikeres lesz, mint az Android! Azoknak lesz jó, akiknek nem kell egyfolytában alakitani a rendszert, hanem megvan, mint egy szikla és faragatlanul úgy jól van. Én is ide tartozom, viszont az Android sikerét elnézve nem ez lesz a favorit rendszer!

    :(

    [ Szerkesztve ]

    Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

Új hozzászólás Aktív témák