Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blash

    tag

    válasz joey04 #97 üzenetére

    "nem ilyenről van szó, szimplán 2-3 tabot nem tud a memóriában tartani, ha közben elindítok még pár alkalmazást. Nem arról van szó, hogy betöltök 2 tabot, aztán elkezdek alkalmazásokat megnyitni"

    engem ez a tab ujratoltosdi a krom alapu operaban es az opera miniben (kikapcsolt tomoritessel) basz fel, peldaul az index nyitooldalarol megnyitok 3-4 linket a hatterben, atvaltok valamelyikre, majd vissza, s az index nyitooldalat mar tolti is be ujra, vagy barmelyik masikat, mikor valtogatok tabok kozott. Kiprobaltam mas eszkozon is, ugyanigy ujratoltogetnek, bezzeg a prestos opera classicban nincs ilyen ujratoltogetes, csak hat a legtobb js-sel telekurt oldlallal mar nem birkozik meg... Es emelle me'g ott van a miui kenyszeres app bezarasa is, ami fura 3 giga ram mellett (redmi 3 pro, miui 7.5). A korabban tanacsolt beallitasokat atallitottam, de nem ernek tul sokat.

  • blash

    tag

    válasz Ájvé #207 üzenetére

    Nem hiszem, hogy sokaknak kedve lenne nightly romokkal szarakodni. Ki tudja, hogy mikor épp mi nem működik. Legutóbb egy Redmi 4A került családba, amire xiaomi.eu stable romot tettem, így nincsenek alapból idegesítő és letilthatatlan gugli appok, mint a gyári stabil, global romon. Amúgy engem a miui kinézete és konfigolása nem zavar, amúgy is alig látom, mert rögtön másik launchert telepítek. Néhány ficsör meg külön tetszik a miui-ban, például a csipogás nélküli hívásrögzítés, kapacitív gombok konfigolása, meg hasonló apróságok.

    Ami nagyon zavar, hogy pár nap után a gmail nem jelezi az új emaileket, pedig fut az a szar. A push notification fixert is beállítottam, de nem ezzel van a gond, mert telefon újraindítás egy ideig jól működik az értesítés, rögtön jelez új emailnél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák