Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balazs1022

    őstag

    Umy: Hat en is csinaltam tesztfotokat mindenfele telefonnal. Nekem s3 van faternak neg s2 megis az ove sokkal jobb kepeket készít, foleg este. Amit te mondasz h milyen jo az ejszakai meg nem tudod milyen zaridovel keszul, nah ezt soha nem fogod és nem is fogjuk megtudni, ugyanis nem a zaridovel babrál. Ha megnezed egy s4-el keszult ejszakai képnek a reszleleit, már a kép fájl neveben benne szerepel az a pár betűh hogy: ,, LLS". Ez Low Ligth Setting-et jelent. A kép tulajdonsagait allitva, olyasmi mint a Zero Shutter Lag. Amivel hosszabb záridot lehetne elerni az az "éjszakai" mod (0,5") vagy a "tűzijáték" mód (1" ISO50-el). De ezeket kihagytak az s4-bol... Az s3-ban benne az ekszakai, a tuzijatek, es az LLS is. Szal egyre tobb minden hagynak ki a kamerakbol egyre tobb az automatika, eleveszik a felhasznalok kezebol az iranyitast.

    A kamu alatt azt ertem h csak sima pixelszam noveles tortent, es akkora koritestadnak hozza h az mar szemtelenseg. Raadasul az s3 is megbirkozik egy xenon vakuval. ( Vannak tesztkepeim is. Osszetudtam hangolni a kamerat egy kulso xenon vakuval) Es azota mar 2 szeria is kijott es egyik sem kapott rendes vakut. Az is mi h a pixon12 12mp-es volt es nagycsomo es meg csak tavaly ota leptuk tul a 8mp-elt?

    Laci.M: Amiket irtam samsung s3 tulajkent tettem. A samsung politikajaval van bajom, meg azzal h mindig ugyanazt adjak csak tul vannak fuszerezve es amiben meg tenyleg fejlodhetne abban meg nem fejlodik. Egyszeruen nem latom ertelmet telefont vsltani mert annyival nem nyujtanak tobbet az szeriak, raadasul meg nagyon dragak. Am meh nem mindenki teheti meg h 100 ezres dslr-je legyen. Pl nekem sosem volt fenykepezogepem es nem is tervezek.
    Eleg lenne csak szabad kezet adni a hasznaloknak es akkor a 8mp is boven eleg lenne. Efele kene fejlodni inakbb. De ez a mindenfele automatika meh miegymás csak ront a helyzeten..

    [ Szerkesztve ]

    https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

Új hozzászólás Aktív témák