Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • karoli9

    tag

    válasz batai15 #30 üzenetére

    Próbálj ki minél több készüléket, hogy legyen rálátásod, de tudjuk, hogy "lakva ismerkszik meg az ember", szóval a felhasználás során fog minden apróságra fény derülni. A szifon mellé építettem egy hackintosht és a laptopom is az, kifejezetten élvezem az iOS-t és a macOS-t (Terminálból ugyanúgy megcsinálok mindent, ahogy *nix rendszereknél) is, ahogy W10-et vagy bármelyik linux disztrót. 2009-től kezdve 2016 végéig szinte csak Cyanogenmod-os készülékem volt, persze sokszor egyedi kernellel, alulfeszelve, órajelekkel, governor-okkal játszva orrvérzésig. Élveztem, jó időszak volt, de 32 évesen inkább arra hajlok, hogy csak simán menjen minden úgy, ahogy azt felelős (!) mérnökök megálmodták. Egy Toyota Prius hajtásláncába sem babrálok bele (leginkább azért, mert agyonb*sz az egyenáram) :D Szóval egyedi, személyes, nagyon szubjektív véleményem, hogy élvezem az i6S-t és jó készüléknek tartom. Két év garanciával vettem és további kettőt veszek hozzá, ha az Apple nem gáncsolja el menet közben (i5S-t nézve jók az esélyek). Mellesleg az OPO-m most két éves, karcmentes és ahhoz is megvettem a garancia kiterjesztést. Jó vásár volt, még ha kompromisszumos is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nem elég hitelesnek lenni, annak is kell látszani.

Új hozzászólás Aktív témák