Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • macskea

    őstag

    válasz #56573440 #61 üzenetére

    Hát igen. Akkor veszed észre először a rizsrakétát, amikor elsüvölt melletted. Akkorra meg már rég eléfordult bárki, mert a tükörben még messze volt/csak egy pont volt (az is marad, mert nem autó)/satöbbi...

    A motoros egészségére az van a legjobb hatással - szerintem - ha kurvára nyitva tartja a szemét az ember, mert a pöffeszkedő audist ha hallja sme fogja édekelni, ha jössz, a szuzukis papa meg valószínűleg meg sem lát, nem beszélve arról, hogy mikor cserélt utoljára elemet a hallókészülékében. Akkor vagy biztonságban, ha vizsázol magadra, nem akkor ha bízol benne, hogy valami oknál fogva (fokozott zaj) majd mások vigyáznak rád.

    Egyébként estek már nekem egy parkolóban azzal, hogy a faszért motorral jövök ide, mert az hangos. Menjek inkább anyámba, de oda is halkan, mert elegük van a "hangosan" motorozókból. Hát az én motorom sok minden, csak nem hangos, de ezt ebben az esetben kár lett volna magyarázni, az illető már nem csak a hangos motorosokat gyűlölte, hanem mindenkit, aki nem pontosan négy kerékkel közlekedik. Aztán majd megtalál egy ilyen gyökér engem is egy vascsővel miért ne alapon, mert különbséget tenni se nem tud, se nem akar. Hár köszönöm nem, éljünk egymással toleráns módon, és ne az legyen az alap, hogy ha nekem szar, basszak valahogy vissza a másoknak is... :W De nagyon bakláni itt a morál még sajnos... :(

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

  • #79335424

    törölt tag

    válasz #56573440 #64 üzenetére

    Na, ebben teljesen igazad van. Az egyik alap dolog, hogy mozgó autót nem kerülünk két oldalról. Sor között előre, majd be, az első autó elé, helyet adva a hátunk mögött jövő motorosnak.

    [ Szerkesztve ]

  • macskea

    őstag

    válasz #56573440 #64 üzenetére

    Minden szavad arany! :D Én mind a négy térfélen játszom néha (autó, motor, bringa, gyalog+tömegközlekedés), és valóban bámulatba tudnak ejteni az aznapi Darvin-díj pályázók. Egyébként még mindig azt gondolom, hogy a gyalogos a legrosszabb, mert azok között a legnagyobb a valószínűsége, hogy olyanok is feltűnnek az "úton", akiknek az egyetlen és legösszetettebb közlekedési eszköz, amit használnak, az valójában a cipő...

    [ Szerkesztve ]

    ''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

Új hozzászólás Aktív témák