Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Hú, gyerekek, mennyi, de mennyi tárgyi tévedéssel éltek, ezt osztjátok meg, és csámocsogtok rajta...

    Nos, Vaio.

    [link]

    ...már hogy a búbánatba ne jött volna ki azóta Vaio, mióta a Sony eladta NEM a foxconnak...

    Aztán.

    Kompakt széria.

    Épp a minap jelent meg az Xperia Ace a japán piacon.
    [link]
    Várjuk majd sok szeretettel az európai piacra modernizált változatát...

    "
    (#12) Bossyy
    Bossyy
    tag
    Lenne a cégben potenciál, csak valahogy mindig mellélőnek. Én nagyon szívesen vennék Sony telót, de amikor néztem, mindig azt láttam, hogy se OIS, se AMOLED, se AOD, se Qi töltés, se vízállóság, se QHD felbontás, se Jack. Plusz megdobva a készülékük műanyag hátlappal és ódivatú házzal. Persze értem, hogy ezek azért főleg extra elvárások, de azért például mindezt tudta egy Samsung S7 3(!!!) évvel ezelőtt (egy /AOD/ kivételével már az S6 is)!"

    Hmm, érdekes, pl épp itt a kezemben egy XA2 Ultra, amiben OIS-szel támogatott kamera van.
    Amoled kijelzős mobilja a Sony-nak is lassan egy éve van már (XZ3), Qi töltés is az XZ2 óta elérhető, ahogy a vízállóság is.
    QHD felbontás? Hja.
    4K.

    Jack is van, 10, 10 Plus, most Ace.

    Műanyag hátlap? Tényleg?
    Amikor meg üveg volt, az volt a baj. Nemár.

    Elhiszem, hogy a Samsung tudja, de nem kellene marhaságokat írni, általánosítani...

    Persze, mehet a Sony-t fikázó fröcsögés, de ne valótlanságokkal.

    "
    Új
    Válasz
    2019-05-22 14:34:09

    (#27) draco31
    draco31
    PH! addikt
    Laikusként amennyire látom, akkor kezdett leáldozni a dolog, amikor szétmentek az Ericssonnal. Azóta valahogyan egy tipus sem marad meg a fejemben, addig meg rengeteget fel lehetne sorolni."

    Tárgyi tévedés. Nem mentek szét az Ericssonnal. 2011 óta azért eltelt már pár év, ennyi idő óta azért lehetett volna informálódni.

    Egyebek mellett pedig épp, hogy a Sony Mobile égisze alatt a Z család indulásakor volt ismét a csúcson a Sony.

    Srácok, használjatok olyan mobilt, amit akartok.
    Ha kémkedik utánatok kínai szervernek, ha liszenszproblémákkal boltol, ha nem, nem érdekel.

    De valótlanságokat, hülyeségeket NE!

    Apropó, épp az ominózus nagy megbeszélésen kötelezte el magát a Sony a mobil üzletág mellett, így az eddigi, pár hétben felmerült pletyka is valótlannak bizonyult.




    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák