Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #90088192

    törölt tag

    válasz philoxenia #44 üzenetére

    Nem azert becsulom, mert munkaban oregedett meg hanem azert mert oszinte, van nekem milliomos ismerosom, aki joszandeku, oszinte, es segito kesz, becsulom ot is.
    Az, hogy lusta az ember, magamon kezdem eszre venni, 5 evvel ezelott nem lehetett leloni, mindig csinaltam valamit, javitottam, szereltem gondolkodtam. Aztan valami megvaltozott, olyan helyen laktam, ahol nem lehetett semmi ilyesmit csinalni. Lassan leszoktam rola, most meg kepes vagyok napokat ulni a szobaban es Startrek-et nezni, mert kint buta meleg van, es nincs kedvem mar agylagyulast kapni. 10 evvel ezelott egesz nap kint dolgoztam, es ra se hederitettem, most meg csak zihalok.
    Ennyit tesz az eletmod valtas, nem azt csinalom amit szeretek, de megfizetik annyira, hogy jobban jarok, ha a munka tobbseget masnak adom. Nekem meg maradt a punnyadas, mert ellustultam. Pedig lenne mit csinalni van 2.3Ha igaz a fu nem no rajta, de bokrok mindenutt, meg kovek, meg a haz ami hullik szet.
    Lassan, de biztosan, nem sietve nem kapkodva majd megcsinalom a hazikot. Amikor erot veszek magamon akkor tudok valamit csinalni, kulonben ugyan az mint amit leirtal, sokszor lusta vagyok meg a hutoig is elmenni.
    Az egyetlen dolog ami motival, amit irtal, a kontar, latom nap mint nap, es nem birom elviselni, a keritest aki csinalta nalunk, nem tudta lerakni a kapunak az oszlopat egyenesen. Minden iranyba dol, meg van csavarodva.Most agyalhatok rajta, mit kezdjek vele, mar huztam vontam spaniferrel, meg az autoval, tettem melle tamaszt, de nem sok mindenre jo. Remelem annyira idegesiteni fog, hogy kiszedem a francba, es lerakok egy ujat. :K
    Mi szeretnenk allatokat tartani, tyukot minden keppen, meg kiskertet is tervezzuk mar, a ket kutya mar megvan, egy toba szeretnenk bekakat, meg teknost, van 2 aranyhal is. Ha jol tudom, disznot nem tarthatunk, mert tilos, meg nem lenne szivem megolni sem, voltak mangalica disznok meg MO-n, annyira ertelmesek, egyszeruen kar ertuk. Lovakat nem szeretem, bocit sem tarthatunk ha jol sejtem. Maradt a kenguru meg az emu, ami mar igy is itt lakik velunk.

    Kulonben pont azert vettunk itt hazat mert messze van mindentol, nagy a telek es olcso. A szembe szomszed szilveszterezett, gyakorlatilag az egesz falu hallotta, mert olyan csend van minden ejszaka, az eg annyira fenyes a csillagoktol, hogy hihetetlen, az uralomast szoktam latni elvonulni felettunk :K
    Csend van nyugalom van, jo kutviz, huvos ejszakak, es mindenfele eloleny korulottunk.
    Akinek ez nem kell(Mert falun meg lehet elni SZVSZ akkor is amikor mar a varosban egymas torkanak esnek a kajaert, pl nekem sem kellene FIFO munka, dolgozhatnek a kornyezo falvakban is, ha kifizettuk a hazat, lehet az lesz), az lakjon nyugodtan a panelban/varosban es elvezze, hogy a sajat tularazott bortonet fizeti a folyamatos munkajaval.
    Persze ez csak ahogy en gondolom, es tudom sokan azt mondjak, nem volt mas valasztasuk, de ha ez igaz lenne, akkor diktaturaban elnenk, nem demokraciaban, ott ugyan is(Ahogy engem meggyoztek errol, bar akkor sem ertem) mindig van mas valasztasod.

    Mindenhol az emberek az egyszerunek tuno varosi letet valasztjak, valojaban talan azert mert nem tudjak ertekelni azt a nyugalmat amit egy nagyobb farm tud adni, a fizikai munkaert cserebe. Valamit valamiert.

Új hozzászólás Aktív témák