Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike8212

    tag

    válasz jokeph #10601 üzenetére

    Jokeph
    Szerintem is jó, szép eredmény. Elég is lesz egy darabig ez a teljesítmény. 1-2 általam játszott játék használja ki a cpu-teljes erejét. A többi beéri 35-55%-al. És nem 10 éves játékok. Star Craft Wings Of Liberty nem eszik akármilyen CPU-t. Bvoltam ****-va nem hajtja majd ki a VGA-m. Tévedtem. :Y :K :) Lehet 2 hét múlva beszerzek még egy Sapphire 7850 karit. Néztem videókat stabil 20 FPS plusszt adna. Ami nem sok, azt gondoltam dupla FPS..aha ja vagy nem. Nekem is kell majd 1 GHZ feletti ram. Szokott lenni olcsón aprón.
    Kallidor:
    Nekem ez a max, 450 FSB. Lapot főleg a VRM (északi híd) hűtsed. Nekem 35-45C. Volt spéci híd hűtésem sajnos elhasaltak érdekesség képen egyszerre 22 óra különbséggel csapágyuk eddig bírta. :O Gondoltam rá bekenem spéci magas C szerető zsírral - de már próbáltam vagy 17 éve....akkor sem vált be.

    [ Szerkesztve ]

    The Way - Mike's Power! Asus X470 tuf gaming plus , Corsair Vengance LPX @ 3200 MHZ , R7 1700 , 2700 , FSP Hydro 750 W , Acer Predator 144 HZ , Samsung SSD 970 PRO , egy valag vinyó , GTX 1070 , RTX 2070 , és egy csomó retró cucc :D Főleg LGA 775. Ma Te adod olcsón holnap Én neked ! Ne feledd !

Új hozzászólás Aktív témák