Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz NandorHUN #63 üzenetére

    Én iPhone X-et veszek rövid időn belül, de nem érzem magam hülyének.
    Utoljára iPhone 3G-m volt tőlük. Azóta azért nem vettem Apple telefont mert kb nulla fejlődés mutattak évről-évre.
    Most hoztak egy olyan újítást amit imádok. Ez a gesztusvezérlés. Nekem anno a Nokia N9 volt ez első gesztusvezérlet telefonom amit egy álom volt használni emiatt. Az a platform megdöglött. Utána sikerült beszereznem a BlackBerry által használt BBOS10-es Passportot amit megint imádtam. Ez a platform is megdöglött. Most végre van egy olyan OS ami stabilan jelen van a piacon és nem kell félni hogy bedőlnek ami nekem így egy ideális állapot.
    A telefont 2 évre veszem. Mostanában beálltam erre a csereperiódusra ami nekem bevált. Így igazából a 380eFt-os ár nem annyira megterhelő mint aki havonta vesz telókat.

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

  • ntomi0730

    senior tag

    válasz NandorHUN #63 üzenetére

    Azért, mert Neked nem felel meg, akkor ez másnak sem felelhet meg? Azért mert nem Android, akkor már nem is lehet jó? Azért, mert valaki ilyen telefont vesz, mert ez tetszik neki, és megteheti, azt milyen jogon minősíted!
    Ennyi erővel Téged is lehetne minősíteni, mivel más rendszert használsz. Csak tudod értelmes ember nem tesz ilyet, hanem elfogadja a másik döntését.
    Az, hogy kinek mi mennyit ér meg, az az Ő dolga. Tudod nem vagyunk egyformák, és ennek örülök, mert nem szeretnék úgy minősíteni mást, mint Te!
    Téged neveztek már idiótának, mert Androidot használsz? Nem hiszem, ezért Te se tedd, mert ilyet a primitív emberek tesznek, és nem ide valók a mobilarénára!!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák