Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoneTom

    tag

    Hát néztem már pár videót a youtube-on. Nincsen még olyan sok, de amit eddig láttam nem rossz. Mondjuk azok a fotók amiket a másik friss LG G4-es hírben láttam, nem túl meggyőzőek. Ami az utolsó fotón látható, az a barna csík a kép alján ismerős mondjuk...olyan mint az egyik Nokia telefonomnál, az 5130-asnál volt, amikor a RAW-ot elmentette JPEG-be. Jópárszor lett rajta ilyen csík... :Y
    De ettől függetlenül egy csúcskészüléknél nem kellene ilyennek lennie...Mind1. majd a mobilarénás tesztet megvárom. Viszont nagy valószínűséggel ez a teló fogja leváltani a jelenlegi Optimus G-met, ami már nem egy mai darab, de jól szolgál most is (nem is lesz eladva, úgy ahogy a C7-es se XD - az is teljesen jó még, csak rohadtul lassú.
    Szerintem 180-190ezer Ft-tal fog indítani szolgáltatóknál...remélem lesz a T-mobilenál is. Vásárlását kb 1-1,5 év múlva tervezem, addigra szerintem az ára le fog csökkenni 130-140ezerre, ami még mindig sok, nem is bánnám ha nem lenne igazam, s még kevesebb lenne az ára mondjuk 1,5 év múlva :K
    Az hogy mennyit adnak el, pedig csakis 3 dologtól függ, az egyik, hogy amiket ígértek, s itt elsősorban a remek kamerán van a hangsúly, mennyire igazolódik be, hogy mennyire lesz gördülékeny, megbízható és stabil a rendszer, illetve, hogy a Galaxy S6-astól mennyivel lesz olcsóbb. Röviden ennyi... :DD

Új hozzászólás Aktív témák