Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz babkukta #28 üzenetére

    Ez baromsag. Am beszallnek. Biztos tudod, hogy az Android QWERTY-re terveztek. Am megvaltoztattak alapjaiban a rendszert (iPhone miatt?)

    Szoval szerintem felesleges ilyenekrol vitatkozni, mert az Apple mar akkor mobil eszkozoket gyartott amikor az Android platform meg nem is letezett..
    Ergo a ki-kitol dolgot hanyagold inkabb hattertudas hianyaban.

    A kamera felbontasa nem lenyeges annyira kepminoseget illetoen. Cseszheted a 40Mpixeles kameradat, ha az optika merete tuhegyni nagysagu. Vajon akkor a Nokia jobb kepet csinal mint a 18 Mpixeles EOS 1D?

    Szerinted az S6 ultra brital felbontasa miatt a CPU hasznalat koszben gyengebben teljesit, mint az iPhone6 mert rengeteg pixelt kell megmozgatnia.
    Ez kiahat az uzemidore is. En szemely szerint elegetett vagyok az iPhone 326 ppi-s kijelzojevel.

    Mellesleg baromsagot irtal ismet, mert a 6 Plus 401 ppi-s kijelzot kapott. Sebaj..

    A RAM 1GB es eleg jelenleg. Kesobbiekben uj feature miatt kapni fog tobbet.
    Amugy maga az iOS is ugy van megtervezve, hogy ne egye meg a memoriat. Az Andoridos telefonoknal kell a rengeteg Gb az optimalizacio szinte teljes hianya miatt :)

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Just_Reboot #51 üzenetére

    Oke, szerinted miert van az, hogy a speedtesteken egymas melle teve memoriabol gyorsabban tolti be az alkalmazasokat az iPhone mindossze 1 Gb memoriaval?

    PS:Nem vagyok a fiad. Valamint ez a mondas kb szanalmas kategoria.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz s3nsitivity #52 üzenetére

    "" mert az Apple mar akkor mobil eszkozoket gyartott amikor az Android platform meg nem is letezett.. "

    "The first commercially available smartphone running Android was the HTC Dream, released on October 22, 2008.[35]" -wikipedia

    Az iPhone elso generacioja ha jol emlekszem 2007 juni29-en volt kaphato. Ekkora az andorid meg nem
    Etezett elerheto eszkozon.
    A korai beta Android kb semmire sem hasonlitott az iPhone-ra. Az iPhone-t bemutatva rajottek, hogya BB szintu Andorid mai nem is tamogatta a touch screent anno, kb az iPhone nyomba sem er. Ezt ha jol emlekszem a Google egyik vezetoje nyilaktkozta.

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Just_Reboot #75 üzenetére

    Nem Samsungrol beszelek.. :(

    En lennek a szanalmas kategoria? En nem hivtalak "szanalmas"-nak teged, ezzel ellenben Te egybol szemelyeskedessel reagaltal..
    Miert is?

  • Touch-ko

    őstag

    válasz s3nsitivity #49 üzenetére

    Irnek egy liastat:
    Bar nem ertem miert vannak mar megint trollok, fikazok az Apple hirnel?

    -Nem nagyon botlassz bele malware-be az AppStore-ban.
    Epp ma olvastam egy cikket arrol, hogy a Play-bol letoltott jatek epp 3 millio embernek okozott kart eddig..

    -Continuity: Szerintem tudod mit jelent.. Ez mukodik az asztali OS-sel is. Google ChromeBook-on vajon hogyan oldod ezt meg egy Nexus telefonnal?
    -Health alkalmazas olyan szinten amit az Apple ajanl

    -Do not disturbe mo
    -iMessage
    -iTnues Match
    -iStudiez
    -AppStore szintu alkalmazas bolt
    -iTunes szintu es meretu tartalmakkal teli Store
    -Van PhotoStream-hez hasonlo iCloud megoldasa az Androidnak?
    -Egyseges backup system?
    -Esetleg tudsz kuldeni, fogadni text es hangnivasokat olyan eszkozzel amiben nincs SIM es GSM modul?
    -Allitolag az iOS9 futni fog az iPad2 szintu HW-n is. Mutass kerlek olyan eszkozoket amit 2011 ev elejen mutattak be es az Lollipop fut rajta.
    -Find my iPhone szintu softwara,
    -nincs fragmentacio
    -SW update lehetoseg azonnal, amikor elerheto
    -A fejlesztok csinalnak penzt iOS-re megirt alkalmazasaikbol, Andoridonal inkabb megszerzik ingyen,

    Igy most kb ennyi.

    [ Szerkesztve ]

  • Touch-ko

    őstag

    válasz s3nsitivity #81 üzenetére

    `Jól átbasztak.. gondolom egy almás oldalon olvastad.. vagy 3 éves cikk volt. 1 éve aktív ellenőrzésen esnek át az appok.`

    [link]

    Az ellenorzes vegett lehetett par honapja kamu iWorks alkalmazasokat talalni, ugye? Ime:

    Gondolom real time mukodik.. Pont ugy, ahogy az Apple eseten :) Hogyne..

    ` Szűk réteg használja csak, erről nem tudok nyilatkozni de a Samusng féle elég fejeltt.`
    -Igen, en peldaul hasznalom, nekem fontos. Samsung nemtudom mennyire hasznalja jol, iHealth viszont nagyon fejlett. Nalunk pl az Apple tamogatja az itteni orvosi ellatast, szoval nem hinnem, hogy a Samsung fel tudna venni a versenyt.

    `-iMessage
    -> Minek?`
    -LOL Amikor mi jovunk azzal, hogy valami felesleges, akkor az felhaborit titeket es nem nevezitek ervnek..

    iMessage minek? Mert pl ingyen tudok uzenetet, videot, hangot, barmit elkuldeni mondjuk a Mac-rol a vilag tulso oldalan talalhato iPhone-ra, mindenfele kulso app nelkul. Raadasul ez az egyik legbiztonsagosabb modja ennek.

    `-AppStore szintu alkalmazas bolt
    -> El kell szomorítsalak, jóval több app van PlayStore-ban. És igen, ha szűkítünk a működőkre akkor is.`
    -En kell, hogy elszomoritsalak, de ne sirj. Pont, hogy AppStore-ba jelennek meg a nagyobb nevek appjai, mert ott van fizetokepes kereslet. Linkeld be az `EPIC ZEN GARDEN` nevu app Andoridos valtozatat.
    Esetleg Nike FuelBand? Lehet, hogy mennyisegre tobb van, mert sok a fingos app, de valakinek a minoseg sokkal fontosabb mint a mennyiseg. Erre majd egy szep napon ra fogsz jonni.

    `-iTunes szintu es meretu tartalmakkal teli Store
    -> Play Zene`
    -Gondolom te sem hiszed el :) iTunes Store cirka 12 eve letezik...

    `-Van PhotoStream-hez hasonlo iCloud megoldasa az Androidnak?
    -> Google Photos`
    -Gondolom foto keszitesekor a ChromeBook azonnal letolti a cloud-bol es azonnal tudod akar editalni is iPhoto, vagy Photos alkalmazassal. Esetleg Apreture-rel.

    `Van PhotoStream-hez hasonlo iCloud megoldasa az Androidnak?
    -> Google Photos`

    -Oke, tehat ha van egy Alcatel Androidos `csodamasinad` amit megunsz, es veszel helyette egy Nexus 6-ot akkor az osszes kontakt, email, fenykep, beallitasok, jelszavak, naptar bejegyzesek, az Alcateleden hasznalt alkalmazasok egybol atkerulnek a Nexus6-ra igy azon semmit sem kell allitanod. Kompatibilitasi gondok nem lepnek fel... Szolj ha megoldottad ezt :)

    `-Esetleg tudsz kuldeni, fogadni text es hangnivasokat olyan eszkozzel amiben nincs SIM es GSM modul?
    -> Igen`
    -Megneznem, hogy egy Samsung Tab-bal hogyan inditasz telefonhivast. Esetleg a ChromeBook mit tudna felmutatni ezen a teren..

    `-Allitolag az iOS9 futni fog az iPad2 szintu HW-n is. Mutass kerlek olyan eszkozoket amit 2011 ev elejen mutattak be es az Lollipop fut rajta.`

    -Oke, maradjunk a Nexus vonalnal (bar te tobb gyarto termekevel hasonlitottad ossze az egyetlen telefont).
    Gaxaly Nexus. 2011-ben jelent meg, kicsit kesobb mint a 4S. A Nexus ezen modellje a 4.3-ig volt upgrade-elheto (szinten wikipedia, mielott linket kernel)
    Amugy a Google jelentese szerint is (hivatalos) az eszkozeik 1.5 evig lesznek tamogatva. Ez szep.

    `-> Már aki. Ne magadból indulj ki, hogy te úgyis lopnál.`
    -Ouch :) Ez fajt.
    Raadasul baromsag. Tobb ok vegett is:
    1.,Nem hasznalok Androidot,
    2.,Az iPhone-ra nem tudsz warez-t letolteni legalis uton,
    3.,Nincs JB-zve a telefonom
    4.,Az osszes SW-m legalis uton van a telefonomon, a tabletemen, valamint a szamitogepemen.
    Epp par honapja neztem, meg, hogy mennyit koltottem zenere, filmre, alkalmazasokra CSAK az iOS-re keszult alkalmazasokbol. Hogy mennyit? Nem reszleteznem, de a magyar atlagfizetes tobbszoroset.
    Szoval EN pont nem az vagyok aki lopkod, meg letolt ingyen ahelyett, hogy megvasarolna dolgokat.

    `-Find my iPhone szintu softwara,
    -> Van`
    -Find My iPhone szintu? LOL Epp errol volt egy cikk nemreg az oldalon. A kozeleben nincs az az alkalmazas..

    `-nincs fragmentacio
    -> Ez nem feltétlen jó dolog. Sőt..`
    -Igen, igazad van, valoban jo dolog, amikor megvasarolsz egy termeket 2015-ben es 2-3 eves sotware verzioval vasarolod meg, amire eletedben nem kapsz frissitest. Esetleg a mar megvasarolt eszkozodre (akar csucs droid) honapokat varsz, mire letoltheto lesz a 3 honappal ezelotti aktualis verzio. A gyartok nem kepesek lepest tartani ezert sokszor vsak atugornak bizonyos verziokat. Ez aztan tenyleg jo dolog :)

    `Today, Android 5.0 Lollipop takes up to 3.3 per cent of the market share.`
    2015 marcius, tehat viszonylag friss adat.
    A lassan 1 eve bemutatott SW verzio 3.3%-on all.

    `-jobb mail app,
    -> "jobb" ? :F Azért egy inbox-tól kétlem. Na meg kinek mi a jobb. .:U`
    -Egy inbox? Nekem 3 van beallitva, szoval ez is baromsag. Latszik, hogy halvany gozod sincs a dolgokrol..

    Nem ertem, hogy mit akarsz bizonygatni Apple forumon, hogy az Apple milyen sz.r. Bar mindig van egy ugyeletes hulye aki ezt megteszi, de ezt a bohoc szerepet most Neked kell eljatszani?

  • Touch-ko

    őstag

    válasz dajkapeter #93 üzenetére

    Nem irnek semmit, csak azt, hogy kerlek olvasd el a #90. kommentet.

Új hozzászólás Aktív témák