Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz EndR #6 üzenetére

    Pedig bizony szól, hogy bukom minden rajta lévő adatot, mert formázni fogja a kártyát, és máshol nem lesz használható, vagy választhatom a szokásos opciót. Igaz nem tudom milyen telefonod van, én egy S4-et frissítettem fel aosp 6.0.1-re, és ezzel kezdte rendszerindítás után. Nem is kapcsoltam be.

    (#34) edward2: Három. Google által kényszerítve. Legalábbis ami a biztonsági frissítéseket illeti, azoknál mindenképpen. És akkor talán nem is fosnák kifelé ennyire az új telefonokat a gyártók. Növekvő hardver igény? A 3 éves S4-emet frissítettem fel ~másfél hete aosp 6.0.1-re, nem bírok betelni vele, nem hogy gyors, sokkal gyorsabb, mint bármikor is volt. A futó appok ablakát 35 appal is vajsimán görgeti, a váltás pillanatok alatt, szinte gondolkodás nélkül megvan. El is vetettem új telefon vásárlását, annyival jobb.
    Persze ez a 3 év csak akkor működne, ha mint írták már mások is, a gyártók nem szemetelhetnék tele a rendszert mindenféle saját bloatware programmal, hanem kötelezően külön telepíthetőek/letörölhetőek lennének, és a google-tól jönnének a rendszerfrissítések.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák