Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz marcsello10 #132 üzenetére

    Igen, megkapta, az más kérdés hogy sebességben milyen miatta. ;) Tudom, iPhone 5 a másodtelóm és erősen érezhető rajta hogy két verzióval előbb mennyivel gyorsabb volt. iPad Air ugyanez... arról meg nem is beszélek hogy még most is van hogy egy Safari vagy iMessages random újraindul.

    Elmagyaráznád hogy mi nem stabil az Androidon? Az, hogy a Samsung meg egyéb porszívógyártó belenyúlkál és fagyogat miatta egy dolog, de a normálisabb cégek (HTC például) rendszereinél semmilyen probléma sincs. Nekem közel stock Nougat van a telefonomon, és guess what, december óta (amikor utoljára frissítettem) nem volt újraindítva... egyszerűen nincs miért, nem lassult be, nem omlott össze, minden megy tökéletesen. Kérdem én, hogy lehet ez? Lollipop, Marshmallow ugyanez volt... na jó, utóbbinál bőszen rakosgattam fel minden OTA frissítést, de akkor se volt problémám.

    (#162) dutrás: Erre van a DND... beütemzed hogy este kikapcsolja az értesítések hangját 'szt kész. Nekem is így volt sokáig, csak a mostani telefonomon van oldalt tristate kapcsoló erre, így már nincs rá szükségem.

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák