Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz SamuraiKenji #4163 üzenetére

    De en vagom. Amirol szo volt az meg epp az, hogy bugos ez a XD vmi, ahogy ez latcik arrol nem beszelve amit ebbol hasznalnak az mind ugyanugy kiirathato a muszeregysegen csak eppen ezt sokan nem tudjak! Illetve ha bealltal a boxba szint ugy meg tudod nezni mennyire ment fel a gumi nyomas. Ez meg nem F1, itt a kormanyon semmi nincs csak a az LCD kijelzon es ott ahogy irtam lehet valtni nezet kozt, hogy azt mutassa milyen melegek a fekek vagy a gumik realtime. Ha meg tul melegiti vki amugy is ra szolnak radion! Az, hogy utlag megnezi vki mi merre telemetriabol oke es hasznos de itt arrol volt szo, hogy rossz gumi nyomas adatokat ir ki neki folyamatosan a plugin ha ugy tetcik.

    Es azert hurrogom le mert 3 het volt arra, hogy keszuljon. Ki volt irva mindenhova(PH, FB) nem1x mi kell es mit kell csinalni, mi valtozott mire kell figyelni. Ha vki erre nem kepes, hogy megnezze az ne sirjon, hogy nem jo neki vmi nem tud jonni server start utan fel oraval. Ennek ellenre ha lattad irtam es segitettem is! Azzal ami mar kismillioszor le lett irva btw. Eleg faraszto... Az, hogy mi a hettere engem nem erdekel. Elhiszed, hogy nagyobb gondjaim vannak es elfoglaltsagom mint neki? Ha vki erre ide jelentkezett akkor annak kovetelmenyei vannak es elvarhato egy minimalis rakeszultseg. En meg nem sirni szoktam hanem ha vmit beneznek es nem mukodo kepes azt jelzem (ugy, hogy munkat teszek bele es tesztelem) vagy ha hulyeseg mint a 100-150 kilo terve! Azzal mag ha vki igy jon futamra, hogy ket kort nem ment nem lesz jobb a futam mert ott kullogna a vegen.

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák