Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szeva000

    addikt

    válasz cigam #10994 üzenetére

    Az a baj, a szakadások másolásnál is jelentkeznek, az új toshiba hdd-ről nézve a filmet, akkor is. De teljesen random és semmi hibát nem ír. Csak leáll pár másodpercre és hallom, hogy újra elkezdenek járni a fejek és megy tovább minden. ( persze most benne a 2db hdd)
    Először a LAN portra gyanakodtam, mert úgy másoltam vissza az adatokat, de nem az okozza. Egyértlműen, a HDD-k miatt jelentkezik.
    Próbáltam már erőforrás figyelést, mindent, de olyan, mint mikor megfagy minden hirtelen és semmit nem látok.
    Még a jövő héten megpróbálom újra az új toshibával, csak az legyen benne és úgy mit csinál. Ha semmi szakadás és leállás nem jelentkezik, akkor bizta, hogy a másik hdd jelenléténél jön elő. ( az a baj, amit beleraktam most mellé az se új, de tökéletesnek írja smart értékeknél is. Viszont a wd-nél még ilyen hibakód se jött elő üzenetben. Amúgy köszöni, jól van és 100%-os a windows alatt :D )
    Nem tudom, ha a toshibát átraknám a másik slotba, akkor az adatoknak meszeltek? Úgy esetleg kipróbálnám, de csak akkor ha nem kell újra felpakolnom vissza mindent, mert nem kevés idő és adat.

Új hozzászólás Aktív témák