Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz olbaidhun #35582 üzenetére

    "értem, de már megvan az eredeti is :O"

    Eladod. Az a játék elég jól tartja az árát, akármelyik részről is legyen szó! Egyébként a kérdésed arra irányult, hogy létezik-e más, hivatalos/legális, optika-kímélő megoldás. Nos, igen, létezik. Más kérdés, hogy anno ment a petíció a HDD-install patch érdekében az IW-nek is, több tízezer PS3 tulaj csatlakozott hozzá, de szartak rá. Ha már kifizetted a játékot, akkor le vagy ejtve magasról. Pedig nem gondolnám, hogy nagy dolog lett volna kivitelezni és semmilyen érdekük nem sérült volna vele, sőt!

    "Szerinted nem kellett volna a sony-nak már minden támogatást megadni a konzolhoz, amit csak a lehetőségei engedtek? Sőt fejleszteni rá, megfelelő további lehetőségeket kínálva? Megannyi ígéret ellenére, egy butított csúsztatható tetejű új extra slim (mint vmi gumi márka :P ) tényleg megoldás a kedvetlen rajongóknak?"

    Emlékezz csak vissza az egy-két évvel ezelőtti itteni beszélgetésünkre! Én pontosan ezt mondtam, amit most Te, aztán mindenki lehurrogott (köztük Te is), hogy ne szapuljam a Sony-t! :(((

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák