Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Poll Tamás

    csendes tag

    válasz DM-Fan #16779 üzenetére

    Szerintem azért nem olyan gyenge a vas, hogy ne bírná el a Mafia 2-t. Egyszerűen nem úgy lett leprogramozva, de én bízok benne, hogy teljes verzióban kijavítják a hibákat, de erre nem sok esélyt látok. Mivel ez egy demó, elméletben a teljes kész verzióból kiragadott rész, szóval elméletben a kiadás utolsó szakaszában áll. Nagyon régóta szemezgetek PS-el remélem nem fogok e téren benne csalódni. Most mondanék egy eléggé sablonos példát. Mondjuk néha eláll a szeme, hogy még Wii-re is sikerült rendesen átportolni a pár nagy multiplatform címet, amiben nem hiányoznak részletek, mint pl:. cod 3-ban.
    Szerény meglátásom szerint a Wii kiváló konzol, de mondanom sem kell nagyon gyenge hardverileg.
    Szerintem ez csak optimalizálás kérdése, szerintem nem kellett volna részleteket kiragadni belőle, egyszerűen csak csökkenteni kellett volna a textúrák felbontását, nem nagyon csak egy csöppet, hogy azért olajozottan fusson. De igazából, a shadw-kal kéne csínján bánni a fejlesztőknek, mert az azért eléggé erőforrás igényes. De lehet, hogy nem is a GPU a ludas hanem a kevéske ram.
    Józan ész szerint úgy kellett volna programozni, hogy a leggyengébb platformtól kéne kezdeni aztán egyenesen fölfelé a csillagos égig emelni a grafikát, a combosabb gépeknek.
    Arra azért kíváncsi voltnék hány GB fog majd felpakolni a játék, talán azzal is lehetne pár fps-t nyerni.
    Csak az általad linkelt videóban láttam futni a játékot így véleményt nem nem tudok alkotni erről, csak a saját szemszögemből látott dolgokat mondanám el.
    Mondjuk nekem nagyon tetszett ahogy kinézett a macska köves út, és a nap is szépen csillogót rajta.

    "A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

Új hozzászólás Aktív témák