Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhmpista

    aktív tag

    válasz Brian_GT #51095 üzenetére

    De az a "36 játék" tényleg meggyőző, pont ezért tettem fel a kérdést.
    Nem cfwre volt kiélezve a kérdésem.

    Ezt a "nem szabad a cfwről beszélni sem" ezt hagyjuk már. Én amúgy nem beszéltem róla Ti rugóztok rajta.
    Nincs? Nem létezik? De!
    Aprón ott hirdetik a gépeket és még magát a szolgáltatást is, szóval hanyagoljuk ezt az alapelvek dumát.
    21. század versenyképesnek kell lennie a fizetős szolgáltatásnak az ilyen kerülő megoldásokkal szembe.
    Elég jól hangzik a ps+ talán verseny képes is.
    Ha tényleg ilyen fasza címek kerülnek ki hónapról hónapra akkor tényleg megéri. Meg ott a multi is.

    A topik öszefoglalót tényleg kihagytam ezért is írtam oda hogy sry értem amit Dilipok írt elsiklottam felette mert meglepődtem hogy mindenki leakadt a cfws részen.
    Nem gondoltam hogy itt kizárólag struccpolitikát lehet folytatni.
    Nem kívántam kibeszélni hogy milyen formában akarom feltörni a vasat, egyszerűen a HIVATALOS, TISZTA szolgáltatásokról érdeklődtem.
    Aztán mégis mindenki a "nem lényeg info" ra akadt rá. (nem mindenki mert volt olyan aki a lényeget válaszolta meg, köszönöm neki.)
    Amúgy meg gondolom példa értékű életet élsz, csak és kizárólag tiszta forrásból szerzel filmeket szoftvereket.
    Ha nem, akkor nézz magadba, ha igen akkor példa értékű életet élsz és megkövetlek.

Új hozzászólás Aktív témák