Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ABnormal

    őstag

    válasz PaJa1 #14213 üzenetére

    eddig nem mertem felpanaszolni ezt,mert nem akartam megint csak a problémákat mondani,de örülök,hogy Te is észrevetted...

  • Creative997

    őstag

    válasz PaJa1 #14213 üzenetére

    Dettó: Morelloval toltuk, megkérdeztem, véletlenül, de teljesen uaz a balance és a rajtnál állva hagyott h csak pislogtam mint szar a fűben... Na ez mitől van?? És nem ez az egyetlen eset!
    Nekem erősen változó az FPS-em 40 és 1 között, de főleg 30 körül szokott menni, éjszaka van a gond. Általában majdnem full grafikán megyek, ezért a többiektől egy kicsit lassan töltök be (NEM elhanyagolandó h szar 1 megás netem van, max 35ös feltöltéssel :O ), de a versenyen nincs gond egy darabig, aztán meghal minden, még ha min grafikára veszem le! Nemrég volt olyan, hogy elindultam volna de a rajtnál beakadt és mire kicsit begyorsult már 1 kört kaptam (5kör bw2), kicsit chateltem, elindultam, egy kanyarban megint nagyon csúnyán diavetítés percekig, kimentem rágyújtani, visszajöttem és még mindig mátrix effektus... mire újra jó lett beértek, én meg mentem 1 kanyart...

    Isaten: érdekes h a wow-nál meg tudták oldani h ne jőjjön a gépigény, ill minek kellett 3d-s szoba, én még mindig nem értem...
    Fraps-et használok, videókat is szoktam vele kimenteni... Fél év(?) és jön a csúcsszuper videó a PT-ről :DD Már a felvételek megvannak (kb 80 videó, ha nem több), a zene, a koreográfia is, már csak precízen kell a videókat kimenteni a zene ritmusára és megcsinálni effektekkel

    [ Szerkesztve ]

    Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

Új hozzászólás Aktív témák