Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SityiSXT

    őstag

    válasz Joshi #747 üzenetére

    Hosszú hetek, ha nem hónapok óta nem írtam le sehol, hogy tetszik-e a Project Cars vagy sem. Amit mindig védtem az az, hogy ez márpedig szim, nem árkád vagy szimkád, mint aminek sokan tévesen beállítják. (Hogy jó vagy felejtős szim lesz-e, majd meglátjuk - de ez már teljesen más kérdés)
    Véleményt nem fogok alkotni a megjelenésig - legalábbis markánsat biztos, hogy nem. Félkész terméknél nem hiszem, hogy messzemenő következtetéseket lehetne levonni fejlesztés közben, legyen bármilyen közel vagy távol a megjelenés. Van programozó a családban, ismerősi körben: látom, hogy megy egy program fejlesztése. Mindent rá lehet fogni, csak azt nem, hogy lineáris. Sokkal többször fordul az elő, hogy a cucc tényleg az utolsó pillanatban készül el, semmint azt sokan gondolnák. (Az utóbbi hónapokban meg nem volt időm elővenni, így emiatt sem érzem azt, hogy ha írnék véleményt, az releváns lenne.)

    A GTA V-ös eszmefuttatásom persze eléggé merész, én sem gondolom azt teljesen komolyan (inkább csak amoyan mellékzöngének szántam) - az adóév eleje-vége miatti csúsztatást reálisabbnak érzem. Persze a további fejlesztés szükségességének indokán kívül.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák