Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz #70869248 #5494 üzenetére

    Á, nincsenek személyes gondok, vagy ha adott esetben mégis, akkor az nem a setup miatt van (már rég nem hoz lázba a kérdés annyira, elfogadtam, hogy márpedig ez a műfaj ilyen), sőt, még csak nem is a játék ennek az oka közvetlenül. De ez nagyon-nagyon mellékes, inkább haladjunk is tovább. :)

    Setupot nem tudunk úgy feltölteni, hogy akkor ezt meg ezt a fájlt felrakom, mert nincsenek külön setup fájlok… Ami azért eléggé érdekes. CARS-ban a setup megosztás csak úgy működik, hogy az illető vagy csinál képet-képeket a beállításairól, vagy leírja azokat. Vicc, tudom, de ez van sajnos.

    A setup lock pedig teljesen használhatatlan. Azzal, hogy letiltja a hozzáférést a boxstratégiához – vagyis nem enged futamra üzemanyag mennyiséget beállítani, és azt sem határozhatod meg, hogy kiálláskor mi legyen a boxszemélyzet dolga – teljesen hazavágták ennek a praktikumát. Én is szeretem belőni az üzemanyag mennyiséget és persze az sem mindegy, hogy milyen gumival indulok, vagy ha cserélni akarok, akkor mire. Na, ezek elérhetetlenné válnak a setup lock használatával. Ez igazából egy parc fermé gomb, amit kiterjesztettek a futamra is… :D

Új hozzászólás Aktív témák