Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dino_m

    senior tag

    válasz prtvlogan #429 üzenetére

    "Egyébként a mai árfolyamon nézve egy visszatérítés révén gyakorlatilag ők fizettek nekünk, hogy játszottunk a programmal?!... "

    Bocs, de soha nem szoktad elolvasni a szerződéseket amiket aláírsz? Ugyanis aláírtál SMS/WMD-vel egy szerződést, mikor elfogadtad a feltételeket és okét nyomtál. Nem a játékért fizettél anno, hanem befektettél egy játék elkészültébe, amiért egyrészt hozzáférhetsz a befizetési szinteden az aktuális szinten lévő játékhoz, ennek fejében teszteled a játékot és jelented WMD fórum felé az észrevételeidet, bugokat, egyéb hibákat vagy "neadjisten" ötleteidet. Ha jól figyeltem Team member vagy. Tehát a befizetésed majd beleszámolják az aktuális játék árába, legalábbis ez volt a korábbi szándék, de hallani olyanokat, hogy minden member megkapja steam ajándék formájában az LE verziót elektronikus formában, akinek a fémdozos cucc kell, annak úgy néz ki, hogy egyénileg kell megszerezni, de ezt csak pletyka szinten említettem. Lesz majd WMD fórumon hivatalos kommuniké. Na, továbbá a befizetésed fejében és természetesen mindenkinek, az eladások után, a haszonból némi pénzt is fizetnek majd, mivel mint már említettem, befeketetők volnánk, bár ezt nem tudom mikor,de úgy hiszem, hogy kábé a megjelenés után egy évvel lehet várható. Tehát igen, ők fizetnek, de nem azért mert játszottál a játékkal, hanem azért mert megelőlegezted a pénzt a játék elkészültéhez, bár elvárták volna, hogy némi munkával is hozzájárulj. :C

    Egy férfi sosem nő fel, csak drágábbak a játékai.

Új hozzászólás Aktív témák