Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alteran-IT

    őstag

    válasz kovbandi82 #2241 üzenetére

    Nem is kicsit drága, itt is jóval olcsóbban szolgáltatna a T a PR-el szemben, csak ugye állítólag nem tud, ami a valóságban annyit jelent, hogy a helyi szerelőnek halvány lila fogalma sincs az ADSL és a VDSL tulajdonságairól és ezért baszik kijönni és bekötni, meg se próbálja a hülye, de még két vonallal se, mert azt se tudja, hogy létezik ilyen megvalósítás, na de visszatérve én se véletlen szidom ezt a kábeles szarrakást, mert még egy 30-as internetért is elég nagy pénzt el tudnak kérni, főleg ha nem 2 éves hűséggel fizet elő rá valaki és nem is csomagban, de csomagban és hűséggel se éppen olcsó, ők a legdrágábbak a környéken és ez bosszant, mert nem elég hogy drága, még szar is ráadásul. Ha olcsóbb lenne akkor lehet szarnék rá, hogy kicsit gyakoribb a kimaradás, sőt lehet előfizetnék nagyobb csomagra is, csak ugye ennyi pénzért már teljesen jogosan elvárom, hogy a lehető legkevesebb kimaradással szolgáltassanak, ami úgy lenne jó, ha havi 1 alkalom és max. 4-5 óra lenne, ehelyett egy hónapban van hogy 4-5 napon keresztül nincs és legalább 10 napig csak a felét tudja teljesíteni, azt akkor ha felhívom és számon kértem őket, akkor "hát a garantált megvan, nem tudunk mit csinálni, max. hibalapot felvenni és szerelőnek perkálni". Szánlaom.
    Amúgy T-nél hasonlóan voltam, bementem és mondtam, hogy 50-es net kéne, erre a nagyon rózsaszín csaj rendesen fel volt háborodva, hogy minek nekem 50, miért nem elég 10, vagy 20 Mbit/s, mondom atya ég, már nem a betárcsázós korszakban élünk, meg nem csak fb létezik, azt erre megsértődött, de erre már komolyan nem tudok mit mondani, egyesek nagyon el vannak tájolva :D
    Én azt mondom hogy szerencsés vagy, csak ne nagyon dicsérd a PR-t még ha jó akkor sem, mert lehet még páran átváltanak rá pont ezért, azt akkor vége is örömnek :DDD

    bucihost: Nálunk is így van, azért nem jön ide egy normálisabb szolgáltató se és azt is tudom, hogy van a PR-nél lejjebb, sajnos találkoztam már hasonló mentalitású pénzéhes köcsög szolgáltatókkal és ugyan olyan véleménnyel vagyok róluk is, mert nem igaz, hogy már 2017-et írunk, azt egyes hülye szolgáltatók még mindig az ilyen 15-16 Mbit/s körül ragadnak le és azt is több ezer forintért adják. Persze az állami pénzeket benyelik, de semmi említésre méltó fejlesztést nem csinálnak, Az a szolgáltató amelyiket említetted az még egy fokkal jobb egy helyi szarkupac cégnél, nézz rá a Borsodweb nevű "szolgáltatóra" és az ajánlataira, a röhögőgörcs elkap tőle, azt ugye mivel Wifi-n szolgáltatnak, így elég gyenge a szolgáltatás minősége, főleg itt a hegyközbe, ahol megfújja egy kis szél az antennát, azt már vagy nincs net, vagy csak a tizede jön, azt ilyen majom hozzá nem értő az embereket csak kihasználó cégek létezhetnek az országban, holott valahol az ilyenekre teljes szigorral lecsapnak, de itt meg csak szaporodnak az ilyen rohadékok, már elnézést a kifejezésért, de egyszerűen undorító amit csinálnak egyesek a pénzért, azt ugye a te pénzedre pályáznak, de cserébe semmi normálisat nem adnak, itt pl. a kornak megfelelő mennyiségű és minőségű szolgáltatásra gondolok, persze reális áron, de az itt sokaktól igen távol áll. Persze nem csak az internetre kell gondolni, hanem pl. a TV-re, a PR pl. TV esetében a HD csatornákat is egy kisebb vagyonért adja külön, azt akkor valaki azt mondja rájuk, hogy normális szolgáltató. Na a normális szolgáltatók ingyen adják a HD csatornákat a többi mellé, főleg annak tudatában, hogy ma már a HD lassan alap, olyan mint az SD, főleg hogy már itt a 4, meg 8K, de köztudott tény, hogy a PR egy igen elmaradott idióta szolgáltató, mely drágán kevés és szar szolgáltatást tud nyújtani, szóval ha így nézzük, akkor a PR-től annyira nincsenek is lejjebb más szolgáltatók se, mármint a pofátlanságot nézve.
    Persze tudom, csak én vagyok ilyen negatív és velem van a baj, de már konkrétan leszarom, ezt a témát már úgy is kitárgyaltuk.

Új hozzászólás Aktív témák