Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomee987

    tag

    válasz Alteran-IT #2057 üzenetére

    Először is tisztázzunk valamit. Nem vagyok seggnyaló senkinek, csak én ha valamivel meg vagyok elégedve, annak hangot adok, ellentétben az emberek 95%-ával aki nem ad hangot az elégedettségének, csak az elégedetlenségének. A 2 nem egy és ugyanaz. Én ha megveszek egy terméket és meg vagyok vele elégedve annak is hangot adok egy webáruházban vagy bárhol, leírom a pozitív véleményemet.
    Tudod, van családom, akik használják itthon a netet non-stop, van egy 25 éves öcsém aki szintén használja és soha semmi panaszuk nincs. Érdekes.

    Az ország legrégebbi DOCSIS koax hálózata egyébként a miskolci UPC hálózata, ami volt már Miskolc Kábel TV Kft., aztán lett a UPC. Nah az régi. 25 éves, ha nem több. Menj végig Miskolcon, van olyan erősítő ami rozsdás már kívül.
    Most megnéztem az ügyfélkapuba, mivel az átépítés után fizettünk elő digitális kábel TV-re, így pontosan látszik, mikor adták át az újhelyi, 860 MHz-es hálózatot.
    2016. szeptemberében. Tehát ez a sátoraljaújhelyi hálózat pontosan 10 éves! Ez Neked régi?

    Soha nem adtam a fórumokra és nem is fogok, már csak azért sem, mert az emberek 95%-a csak akkor ad hangot, ha nincs megelégedve. Ez nem csak a telekommunikációban van így, hanem bárhol. Így az, hogy itt van x ember aki nincs megelégedve, ugyanúgy van y ember máshol is aki nincs megelégedve. Csak elégedett ember sehol, soha nem lesz, ez így is van rendjén.

    Egyébként nézd csak www.pr.hu/karrier ! Pont ide keresnek hálózatszerelő műszerészt! Ha ennyire értesz hozzá, gyerünk, bizonyíts! Ne mellébeszélj! Bizonyíts! Ha bizonyítasz és látják milyen jó vagy és hozzáértő akkor nem sokáig leszel műszerész, hidd el, mert mész fel a ranglétrán! Gyerünk, most meg tudod csinálni és meglátjuk ki is vagy valójában! Billentyűhuszár vagy egy igazán jó és elismerhető telekommunikációs szakember, akit még nem hagytak kibontakozni! ;)

Új hozzászólás Aktív témák