Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Ez a ViddL mekkora egy kalap f.s. Elképesztő. Múlt héten volt egy odítós telefonos vitánk az idióta futárral, aki a megadott időintervallumon jócskán túl hozott volna csomagot, de párom nem tudta felvenni a telót (nem hallotta), mert épp a gyereket altatta. Kb. 20 perc múlva hívta vissza a futárt, aki olyan otromba stílusban beszélt, hogy őt ez nem érdekli, nincs rá ideje, meg hogy csengetett (csengetett a frászt, arra lusta volt hogy megnézze a lakáshoz melyik csengő tartozik, nem kell hozzá agysebésznek lenni). Persze az üfsz-nál jeleztem is.
    Most meg én várok egy csomagot (rossz terméket küldtek nekem, így csere lesz, új jön, rossz megy vissza). EZt is múlt héten hozták volna, de semmi, egy rohadt értesítést nem kaptam, hogy miért nem jött. Felhívtam őket, és mondták, hogy valaki tévedett, mert ők nem vihetnek el csomagot címzettől, úgyhogy visszaküldték a postának, majd ők hozzák ki nekem ma. Kaptam is egy MPL levelet reggel, hogy ma kézbesítik, viszont most az imént jött egy ViddL levél is, hogy XY, a ViddL futára kézbesíti ma a csomagot. Csúcs, komolyan mondom. 2 héten belül ennyi negatív tapasztalat....ez a ViddL egy zsákutca.

Új hozzászólás Aktív témák