Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S0m30n3

    aktív tag

    válasz G3kko #332 üzenetére

    Az előbb vittem végig, szerintem jó, jó a pálya szerkezete, körül lehet nézni, bejárni, mi hova kell, stb. De egy gomb és a kék gel használatával megoldottam fél perc alatt. Viszont a többi pályarészből ítélve szerintem lett volna még dolgom, csak ki tudtam skippelni. Ha igazam van, akkor ellenőrizd a pályát, kellene több kihívás bele. Viszont ha csak dekoráció a többi dolog, akkor nagyon jól néz ki. Ferde falakat is raktál csak hogy valami stílusa legyen a pályának, látszik, hogy nem csak összedobtad. Bár még így is áll, hogy kicsit meg kéne varriálni a dolgokat, így túl könnyű.

  • S0m30n3

    aktív tag

    válasz G3kko #332 üzenetére

    Bocsánat a dupláért.

    Na, azóta végig vittem még kétszer, egyszer, hogy biztos legyek, hogy végig lehet fél perc alatt, másodjára meg azért, mert kíváncsi voltam mi is az igazi cél a pályán. Így már kellett rajta gondolkozni, kiskapukat kijátszani, pl. lézer melletti 1 mm-es kis résben belőni egy portált, az tetszett. Meg mire megtaláltam, hogy van narancssárga gel is... első két végigvitelre fel sem tűnt. :D Valahogy csináld meg, hogy ne lehessen rögtön a kijárathoz jutni. Mert most annyi a pálya, hogy leteszem a kék gelt a kijárat felé, nyitok egy portált közel a kék gel-hez, egyet a lenti gomb mellett, benyomom a gombot, ugrok kettőt a gel-en, és vége is. Pl. egy variáció, ha a kijárati ajtóhoz hozzákötöd a gömbös lerakót, mivel ahhoz, hogy odajuss, végig kell csinálnod az összes addigi részt. Ezzel nem is kell sokat módosítani a pályán, csak két gombnyomás. :)

Új hozzászólás Aktív témák