Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jadro

    veterán

    Keresnék vezeték nélküli porszívót kb 150e forintig. Többnyire kemény padlón használnám, de kisebb szőnyegekkel is meg kell birkóznia néha. Ami még fontos, a tartozékok. Autóban is szeretném használni, ezért kézi porszívóként is használnám minél flexibilisebb kiegészítőkkel. Használat szempontjából napi szinten kiváltaná a vezetékes rángatós porszívót, amit szeretnénk csak nagytakarításhoz elővenni. (Ja és van egy kinti/benti macska is, de ha ezen múlik, kirakom állandóra :DDD )
    Roborock H7: Elsőre ez az ami a legtöbb szempontnak megfelel. Van hozzá flexibilis cső, puha kefés fej, kis motoros fej kárpithoz. Könnyű a gép, megfelelő az ár. Egyetlen problémám az akku beépítettsége. 3 év garancia van a készülékre ha jól látom, de lehet tudni hogy mennyit bírhat az akku? Nyilván ez felhasználástól is függ.
    Dreame T30 (Neo? Ez a T30 ráncfelvarrott változata?): Ez is tetszik, mindent tud. Itt nem világos, hogy van-e még flexibilis cső hozzá. Láttam olyan teszteket ahol volt de talán ez régebbi kiadás volt és a Neo-nál már nem adnak hozzá? Illetve itt még az akku cserélhetősége kérdéses számomra.
    Dyson V8 absolute+: Azt látom, hogy ez a márka a porszívók Ferrarija, viszont árban is feljebb van ugyanaz a szolgáltatás lista illetve teljesítmény mint a fentieknél. Azért a V8, mert árban viszont ez van szinten a többivel. Van mondjuk plüss fej, de nem látok flexibilis csövet. Összességében inkább a fenti kettő felelne meg jobban az elvárásaimnak.

    Előre is köszönöm a tippeket, ajánlásokat!

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

  • Jadro

    veterán

    válasz #246 üzenetére

    Köszi az infót, hasznos volt. Ezt tippeltem egyébként, de csak most kezdtem el nézegetni ezeket a porszívókat és elég sok az info így egyszerre.

    Nagya21: Köszönöm Neked is! A nagyobb dysonok már sajnos bőven kívül esnek a kereten. Viszont a flexi csöveknek utánaézek Alin.

    Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Új hozzászólás Aktív témák