Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gerzsol

    aktív tag

    válasz norral #8208 üzenetére

    Nem próbáltam még megnézni a pixelhibát és a zöld sávosodást.

    Viszont tegnap végignéztem egy meccset az elejétől a végéig, igaz a tv2-n ment digitális STB-n keresztül, de nyilván nem valami jüó minőségű volt.

    Hát nem voltam megelégedve. Amikor a meccs elején a csapatok felálltak egy sorba és ment végig az arcokon a kamera, akkor ahogy mozgott a kamera én úgy láttam elmosódnak az arcok... ilyen barna pacák lettek belőlük. Mintha mozgásnál mosódna a kép. Pedig pont hogy a plazmánál nem lenne szabad.

    Néha meg olyan volt mintha kockás lenen a kép és robotszerűen mozogna. és belassulna a kép. Remélem csak a TV2 adása volt nagyon rossz és egyébnként meg semmi baj a TV-vel, de kicsit megijedtem. Filmet még nem néztem rajta, de tervezem hogy egy HD-s hosszú filmet végre végignézzek.

    Ja és a lassításoknál vettem észre hogy vibrál a kép. Amikor visszalassítottak egy jelenetet nagyon villogott..

    Ghost-tal még nem találkoztam, lehet azért mert nem olyan jó a szemem ilyenekhez, vagy nem tudom mire kell figyelni. Mondjuk ha nézek pl RTL klubot, vagy most a meccs alatt is, akkor nézem kb 15-20percig a csatornát Valós méretben, majd 5-10 percre Zoom, majd ismét valós kép. Így még nem volt vele bajom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák