Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz Kernel #15879 üzenetére

    Sajnálom, ha számodra ennyire sokkolóak a postjaim - ne olvasd, mást nem tanácsolhatok.

    Az alapvető különbséget a TV és egy fotó közt nem boncolgattam, azt a mondatomat sem sikerült ezek szerint értelmezned, bár gyanítom ebben nem nyelvhelyességi hiba akadályozott meg, hanem talán az, hogy nem érted, hogy mire gondoltam amikor azt írtam, hogy a kontraszt csúszka nem változtatja meg a kontrasztot. Szerintem a "kontraszt" fogalmáról vannak más információink, itt egy link ami segít eligazodni és megérteni, hogy miért áll az amit én írtam. [link]

    Az igekötős ügyekben lehet némi igazság, a hibára felhívásod köszönöm, ettől a szemeben természetesen nem leszel paraszt, de hogy idevágó igével fejezzem ki magam: a dolgot leszarom - ezt most remélem jól írtam... :))

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

  • Viktor81

    senior tag

    válasz Kernel #15879 üzenetére

    Szia !
    Ne haragudj, de meg kell, hogy vedjem Hunspikey-t. Alapvetoen a forumnak nem az a celja, hogy megtanitsunk embereket helyesen irni es/vagy szepen fogalmazni, szoval ugy erzem, kicsit banto volt a kirohanasod. A kollega rengeteg erdekes es hasznos hozzaszolassal gazdagitotta mar a topicot es nem kellene ettol elvenni a kedvet, azert mert hibakat vet a helyesirasban. En is eszreveszem es neha zavar is, de ettol a mondanivaloja nem lesz ertektelenebb... Nagyon sok embert ismerek, (komoly mernokoket) akik nem tudnak helyesen irni, viszont kimagasloak mas kepessegeik. Arrol nem is beszelve, hogy nem tudjuk, mi van a hatterben (pl.: ezeket a hibakat tapasztalataim szerint a hataron tul elo magyarok szoktak elkovetni). De nincs is jelentosege, mert lehet, hogy olyan folyekonyan beszel mondjuk angolul, mint Te vagy en magyarul. Lenyeg: olyan nagyon durva hibat meg nem lattam tole, amitol Grétsy László a falnak rohanna, igy azt mondom, ne hurcoljuk meg nyilvanosan.
    Beke !
    Viktor

    [ Szerkesztve ]

  • gyiku

    nagyúr

    válasz Kernel #15879 üzenetére

    eltevesztetted, ez itt nem ez a forum.

    lehet, hogy hunspikey helyesirasa kicsit falu, de itt, a plazma topikban kezdte ph-s palyafutasat lelkes ujonckent 42 napja, es lelkesen aktiv a temaban, azon felul a vt-jevel kapcsolatban szivesen es lelkiismeretesen tesztel, kiserletez, valaszol, fotoz. egyeseknek csak addig erdekes egy tema, amig a kerdeseire valaszt kap, utana megveszi a tevet, es tobbet nem is latni.
    nem inkabb az van, hogy azert szurja a szemed a tag, mert ilyen tv-je van? :F

    hüllő

Új hozzászólás Aktív témák