Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiky03

    veterán

    válasz MJordan #11650 üzenetére

    Én külön vettem meg őket, meg majd a 3.részt is külön veszem meg szerintem.
    Ma majd csináltatok hozzá valami egyedi digipackot, mert az xpressen van egy csávó és elég jókat csinál, vagy egy jó kis gyűjtő dobozt a három résznek. De ez már részletkérdés. :)
    Azért annyira nem húzták le az első rész képét, jó nem egy referencia minőség, mint a második résznek, de azért vannak tőle rosszabb kiadások is.
    Arra a remasteredre kíváncsi leszek, remélem nem dob sokat rajta, mert akkor vehetem majd meg ismét az első részt. :DDD

    SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz MJordan #11650 üzenetére

    Az a szörnyű, hogy az ilyen, teljesen értelmetlen újrakiadásoknak bezzeg látják létjogosultságát, egyes nagy filmek ugyanakkor meg sem jelennek. Most milyen már ez a Batman steelbook? Őszintén: ennek mi értelme volt, mikor mindenki tudja, hogy jövő hónapban jön a harmadik - egyben befejező rész. Erre kiadják az első kettőt egy viszonylag igényes steelbook-ban (bár mondjuk elég gáz, hogy pont fordított sorrendben írták rá az elejére a két részt), aztán majd mikor már ki lehetne adni a hármat együtt, akkor majd kapunk valami igénytelen slipcase-es megoldást - rosszabb esetben még azt sem, csak mondjuk a harmadik részből három féle verziót (egylemezes; kétlemezes digipack; kétlemezes steelbook. Plusz még DVD-n is lesz legalább kétféle). Annyira tudtam, hogy ez lesz.
    Ugyanakkor meg egy csomó kiadvány bizonytalan (pl. a független kiadós Drive), de sajnos a nagyobb kiadók is sorra döntenek úgy, hogy a magyar piacot ignorálják (pl. így jártunk több nagy Warner címmel is, pl. nálunk nincs Halálos fegyver BD-széria, a szomszédainknál meg már rég, de több nagy katalóguscímmel, várt filmmel ugyanaz a helyzet). Nagy magyar valóság.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák