Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz Dudee #75664 üzenetére

    Hát nem tudom, én úgy nőttem fel, hogy a szememmel HFR-nek megfelelően láttam a világot, de az őrületbe lehetne kergetni azzal, ha a filmeket nem 24p-ben kellene néznem, hanem mondjuk HFR-ben. Szóval köszi, de ha választani lehet a Hobbit gyorsított felvételnek tűnő jelenetei és mondjuk a Csillagok háborúja 24p-s, Endor-os erdei száguldozása között, ezerszer inkább az utóbbit választanám és mondanám sokkal természetesebb filmélménynek. Ez ugyanaz, mint hogy a lemezen sem úgy akarom hallani az adott zenekart, ahogy a próbateremben szól, mert első körben megsüketülnél a cinektől, ha a lemez is úgy szólna. A film is pont attól lesz filmszerű, hogy nem úgy peregnek a kockái, ahogy a valóságot látod, a szappanopera meg pont attól lesz szappanopera, hogy azt viszont úgy látod, mintha a saját szemeddel néznéd a történést.

    Ne aggódj, nem is véletlen, hogy jelenleg a Hobbit az egyetlen HFR-film. Azért annyira nem ütött ez be a közönségnél, még annyira sem, mint az azóta már elismerten megbukott 3D.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák