Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skaidy

    csendes tag

    Hali!
    Nemrég tanácsot kértem TV vétellel kapcsolatban (max 300k) és ezekre szűkült a kör:
    Panasonic P50ST60 Extreme digitalnál ingyenes szállítás 2 év garancia (és gondoltam utána kötök az árukereső biztosításával 18k-ért 5évig) összesen így 288k, csak attól félek főleg most a karácsonyi hajszában a szállításra nem nagyon figyelnének oda, és az lenne a legkisebb baj, hogy nem állítva hozzák..

    Panasonic P50ST60 Ugyanaz Panashop-nál 292k, összesen 4 év garanciával. Gondolom megbízhatóbb bolt mint e-digital ? Ők hivatalos Panasonic beszerzők? Csak elég borsos áraik vannak.

    Panasonic ST60-al egyetlen bajom, hogy azt olvastam elég magas az input lagja, pedig játszanék is majd a TV-n, és lehet zavaró lesz a későbbiekben, viszont képminőségben nagyon jó.

    Még a Samsung PS51F5500 és a Samsung PS51F5000 gondolkodok, sokkal kedvezőbb ár, és utóbbi esetében a WIFI-t és a 3D-t is megspórolom.

    Mit javasoltok? Illetve ha a Panasonicot akkor honnan érdemes rendelnem?

    Még egy kérdés: szállítás esetén ha látom hogy nem állítva hozták a TV-t, akkor küldjem vissza?

    Előre is köszönöm a segítséget.

Új hozzászólás Aktív témák