Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skaidy

    csendes tag

    Sziasztok!

    TV vásárlás előtt állok, és a plazma mellett döntöttem. Segítséget szeretnék kérni a konkrét típus kiválasztásában. A fontosabb paraméterek:
    méret: 50" képátló, max 60" (nézési távolság 3m)
    márka: az összefoglalót átolvasva Panasonic kéne, de Samsung is jó
    smart: Nem kell, bár nem tudom hogy ez mennyire jó vagy rossz, még sosem használtam "okostévét". Nekem feleslegesnek tűnik, mert úgyis laptopról játszanám le a filmeket, viszont a drágább modelleknél már megkerülhetetlen gondolom.
    3D: Nem kell, de ha van az se baj :)
    Ár: max 300e
    full HD

    Tehát összességében egy 50"(-60") képátlójú full HD Panasonic (vagy Samsung) készüléket keresek, smart és 3d funckiók nélkül ha lehetséges a megkerülésük, max 300 ezer értékben. A lényeg, hogy minél szebb és nagyobb képe legyen jó ár-érték aránnyal.
    Illetve nem tudom, hogy melyik boltokban érdemes venni. Inkább valami multinál (Mediamarkt, Euronics stb), vagy valami online kiszállítós cégnél (de melyiknél) ?

    Minden tippet/tanácsot szívesen fogadok, és előre is köszönöm a segítségeteket :) :R

    [ Szerkesztve ]

  • Skaidy

    csendes tag

    válasz MaUser #56857 üzenetére

    @Dorian: Köszi :)

    @MaUser: Oké, köszi. Ilyen ajándékutalványokat hol lehet szerezni? Hogyhogy ezt a két típust emelted ki, ennyire egyértelműen ezek a legjobbak ebben az árkategóriában? Sajnos kicsit túllépik a keretet, 350k körül van mindkettő.

  • Skaidy

    csendes tag

    Hali!
    Nemrég tanácsot kértem TV vétellel kapcsolatban (max 300k) és ezekre szűkült a kör:
    Panasonic P50ST60 Extreme digitalnál ingyenes szállítás 2 év garancia (és gondoltam utána kötök az árukereső biztosításával 18k-ért 5évig) összesen így 288k, csak attól félek főleg most a karácsonyi hajszában a szállításra nem nagyon figyelnének oda, és az lenne a legkisebb baj, hogy nem állítva hozzák..

    Panasonic P50ST60 Ugyanaz Panashop-nál 292k, összesen 4 év garanciával. Gondolom megbízhatóbb bolt mint e-digital ? Ők hivatalos Panasonic beszerzők? Csak elég borsos áraik vannak.

    Panasonic ST60-al egyetlen bajom, hogy azt olvastam elég magas az input lagja, pedig játszanék is majd a TV-n, és lehet zavaró lesz a későbbiekben, viszont képminőségben nagyon jó.

    Még a Samsung PS51F5500 és a Samsung PS51F5000 gondolkodok, sokkal kedvezőbb ár, és utóbbi esetében a WIFI-t és a 3D-t is megspórolom.

    Mit javasoltok? Illetve ha a Panasonicot akkor honnan érdemes rendelnem?

    Még egy kérdés: szállítás esetén ha látom hogy nem állítva hozták a TV-t, akkor küldjem vissza?

    Előre is köszönöm a segítséget.

  • Skaidy

    csendes tag

    Nem tudom jó helyre írok-e, de hátha tud valaki valami okosat mondani.
    Egy P50ST60-ast vásároltam nemrég, nagyon elégedett vagyok vele, gyönyörű a képe :)
    TV-t eddig nem nagyon néztem, csak filmeket. Eddig analóg tv előfizetésem volt, és most váltottam HD-ra pont ezért. Kaptam a szolgáltatótól egy kártyaolvasót benne egy kártyával, amit mondták hogy dugjam be a TV-be a megfelelő helyre. Továbbá mikor mondtam hogy Panasonic a tv típusa azt mondták azt elég problémás lesz beállítani. Mindenesetre betettem a megfelelő helyre, felismeri a kártyaolvasót, viszont ha a kártyát is behelyezem azt írja ki a TV, hogy "no access", és továbbra is minden csatorna Kódolt tartalom.
    Valami ötlet, vagy valami speciális művelet kell Panasonicnál? Előre is köszi.

Új hozzászólás Aktív témák